Civic 2020 182 hp Cvt şanzıman turbo büyültme olurmu?

Ad Soyad
Honda Civic 2020
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, 2020 1.5 VTEC TURBO kullanıcısıyım arabamdan pek haz alamıyorum hakkını veriyor ama biraz daha güçlü istiyorum ,yazılım araca zarar verdiği için yapmıyorum onun yerine turboyu büyütmeyi düşünüyorum "PULSAR 3582 TURBO" yada "PULSAR 3584 TURBO " taktırmayı düşünüyorum.Ama CVT şanzıman bunu kaldırabilir mi onu bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
merhabalar. öncelikle zaten turbo takıncada yazılımda guncelleme yapmak zorundasınız sonucta taktım hadi kulanayım olmuıyor ayrıca alt yapısını iyileştirmeden takacagınız turbonun size getirirsi cok olmayacaktır. yazılım araca zarar vermesi konusu kulanımla alakalı bir durum ben 2 yıldr nerdeyse yazılımlı kulanıyorum. bilincli bir kullanıcı iseniz. ön yargılarınızdan kurtulun aracınıza en kötü gidin bi pasaoglundan falan standart stage 1 yazdırın. daha fazlasını isterseniz dp+fp takın intercoler takın acık hava filtyresi takın bunlarda sizi kesmezse o zaman hibrit veya big turbo takıp güzel bir harita ve yakıtla cok guzel sureler alırsınız. sizin yazıdıgnız gibi birşey olmuyor ne yazıkki

Geri