Civic Dizel 50000 km bakım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6236]Bulent78[/MENTION] Hayırlı olsun güzel fiyat :eek:k:

ywzckr

0
Bu fiyatın içine motor yıkama da hediye olarak verildi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam valla benim bildiğim dizel bakım fiyatları benzinden daha fazladır siz 880 ödüyorsunuz, 1200 lpgli araca istiyorlar sizde yağ 5.5 litre bizim araçlarda 4 litre ben hondanın yaptıgı fiyat politikasına anlam veremiyorum.
Sizin verdiğiniz fiyat bugünün ekonomik şartlarına göre normal iyi bile sayılabilir 115 euro ya yaptırmıssınız geçen yıl bu paranın karsılıgı 450-600 seviyesinde olurdu.

Aracınız
Haklısın fiyatlar uçuyor ama içeride adamın olursa ve gereksiz şeyleri çıkartırsan bakım listesinden bu fiyatlara inebilirsiniz. Mesela cam suyu doldurma. Veya lastik rotasyonu ( ben zaten kışlık ve yazlık lastikleri değiştirirken yapıyorum bunu)

Aracınız
Hocam valla benim bildiğim dizel bakım fiyatları benzinden daha fazladır siz 880 ödüyorsunuz, 1200 lpgli araca istiyorlar sizde yağ 5.5 litre bizim araçlarda 4 litre ben hondanın yaptıgı fiyat politikasına anlam veremiyorum.
Sizin verdiğiniz fiyat bugünün ekonomik şartlarına göre normal iyi bile sayılabilir 115 euro ya yaptırmıssınız geçen yıl bu paranın karsılıgı 450-600 seviyesinde olurdu.

Honda'da dizel ile benzinli araçlar arasında fark hiç yok gibi... hani araçlarımız mercedes ayarında olduğu için bir bakıma 1200 lira alıyorlar...

Geri