Civic fb7 Anahtarsız giriş ploblemi

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba.2015 civic executive aldım.Beş gündür biniyorum.Çok hoşuma gitti.Bugün bir sorunla karşılaştım.Yazlık lastiklerimi taktırınca lastik basınç arıza yazısı çıktı.Lastikci tanıdıkdı.Gittim Sistemden girdi düzelti.Ancak eve geldim anahtarsız kapı açma çalışmadı.Kumandanın pilini kontrol ettim sorun yok.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@beyazbulut06 Aracınız hayırlı olsun, lastikçi sisteme girdi demişsiniz ama normalde lastik basınç sitemi menü üzerinden kalibre ediliyor. Lastikçi yanlışlık ile yanlış bir yerlere girmiş olmasın?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Akünüzünn durumu nasıl?
Akü seviyesi düşük olduğunda da anahtarsız giriş problem çıkarabiliyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aküde sağlam,pilde sağlam.Aynı okulda görev yaptığım öğretmen arkadaşım civic kullanıyordu.Yanıma kadar geldi.Ben park yaparken hata yapıyormuşum.Araç durduktan sonra önce boşa alıyordum.El frenini çekiyordum ve motoru durdurup park konumuna alıyordum.Böyle olunca sistem kendini kapatmıyormuş.Şimdi boşa alıyorum,el frenini çekiyorum,parka aldıktan sonra motoru durduruyorum.böylece sistemde kendini kapatıyor.Yani hata bendeymiş.Bu arada sizin ilgiline çok teşekkür ederim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aküde sağlam,pilde sağlam.Aynı okulda görev yaptığım öğretmen arkadaşım civic kullanıyordu.Yanıma kadar geldi.Ben park yaparken hata yapıyormuşum.Araç durduktan sonra önce boşa alıyordum.El frenini çekiyordum ve motoru durdurup park konumuna alıyordum.Böyle olunca sistem kendini kapatmıyormuş.Şimdi boşa alıyorum,el frenini çekiyorum,parka aldıktan sonra motoru durduruyorum.böylece sistemde kendini kapatıyor.Yani hata bendeymiş.Bu arada sizin ilgiline çok teşekkür ederim.
Bizde yeni bir bilgi öğrenmiş olduk :)
Demekki anahtarsız çalıştırmalarda motoru durdurmadan önce P konumuna almak gerekli (y)

Geri