Civic FB7 aracımın akü sorunu

x379

0
Aracınız
Selamlar 2013 Ocak ayı çıkışlı ve sonradan yetkili serviste lpg montajı yapılan aracımın park ve plaka lambaları pır pır yaptığı için sevise götürdüm. Aracın garantisi bittiği için yani araç 38 ay olduğu için 80 tl para talep edildi neyse aracın aküsü 8 volt çıktı ve servis elemanı akünün değişmesi gerektiği söylendi. Garanti olayını geçtim sizce aracın aküsü 38 ayda bitermi benim kafamı kurcalıyor. Ayrıca araçta sonradan monte edilen hiçbir şey yok tüm bakımlar yetkili serviste yapıldı ve araç 47.000 km de serviste akü fiyatı 290 tl

Aracınız
Hocam bu kış mevsiminde çalışmada sıkinti yapmiyorsa neden değiştiresiniz ki, yazinda zaten cikarirsiniz , seneye kışın olmassa değiştirirsiniz.

FB7 2012 Elegance Otomatik

şimdiye kadar ilk çalıştırmada tık demedi hiç , karlı havalarda 1 hafta falan yattığı oldu ama ilk marşta hiç problem olmadı. dediğiniz gibi seneye kışa girerken değiştirmeli en iyisi. teşekkür ederim cevap için.

vk74

0
Aracınız
FB7 2016 aracım henüz 13000 de ... Geçen sabah arabayı çalıştırmak istedim baktım tık yok kapılar açılmıyor anahtarla açtım baktım araç ölü ...
Akü bitmiş ... Servisi aradım dediler ki eğer bir şey açık unuttuysanız 200 TL alırız ya değilse bedava...
Sağına baktım soluna baktım bir şey unutmadım biliyordum fakat güvenemedim arkadaşı çağırdım onun aküsünden takviye yaptık.
Şu an ilk zamanlar gibi değil. Farlar ve bluetooth sistemi ben de hep aktif. Ama ben şunu farkettim ki koltuk ısıtmayı yüksek kademede kullandığımda akü iyice zayıflıyor.
Bir ara Mutlu akünün bizim arabalar için özel ürettiği yüksek amperli akü var dediler olmadı ondan alıp takıcazz

Geri