Civic FB7 Civic FB7 direksiyon soyulma problemine çözüm önerileri

Merhabalar değerli forum kullanıcısı arkadaşlar abilerim benim sizlerden ricam 2012 fb7 aracımın direksiyon simidi soyulmalar mevcut evet bu kasalarda kronik olduğunu biliyoruz. Bu konu hakkında çözüm önerebilecek şöyle yaparsan iyi olur tarzında tavsiyeleriniz varsa değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkürler Tekerinize taş değmesin İşiniz gücünüz rast gitsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İnternetten de temin edebileceğiniz hazır deri kılıflar mevcut, linkteki konuda örneklerini bulabilirsiniz.

Maalesef foto yok. Siz direksiyonunuzu paylaşırsanız onun üstünden soyulma miktarını anlatabilirim ve boyanmış hali olarak kendi direksiyonumu ekleyebilirim.
Ürün bu kendi süngeri harika iş görüyor.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bir arkadaşımda boya vardı markasını hatırlayamadım ama 4 5 kat boyamama rağmen soyulan kısım boyayı emdi ve aynı kaldı. Direksiyon parlak kaldı biraz. Solma olmadı pek.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Bir arkadaşımda boya vardı markasını hatırlayamadım ama 4 5 kat boyamama rağmen soyulan kısım boyayı emdi ve aynı kaldı. Direksiyon parlak kaldı biraz. Solma olmadı pek.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam nacizane bildiğim şu: direksiyonu önce ince zımparayla temizlemek, üstüne astar ve sonra boya. Zımparadaki amaç yüzeyi eşit hale getirmek,astar da direksiyonun boyayı emmesini önlemek.

Geri