Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Arkadaşlar bu gün balatalarımı deyiştirdim ve bunu kendim yaptım servis benden 1.300 tl istedi ben bu işlemi 250 tl ye yapmış oldum.Resimde okla işaretli olan yerde tel var bu ses yapması içğn konulmuş yani balata bittiginde burası disklere degip balata bittigini bildiri yor. Önemli bir not balatalar dışardan bakıldıgında var görülüyor ama en çok iç balata bitiyor sebebi ise hidrolik basinç ilk ve fazlası içerden duduyor..22f821f4-eaab-472b-954c-104a6fdd9180.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar bu gün balatalarımı deyiştirdim ve bunu kendim yaptım servis benden 1.300 tl istedi ben bu işlemi 250 tl ye yapmış oldum.Resimde okla işaretli olan yerde tel var bu ses yapması içğn konulmuş yani balata bittiginde burası disklere degip balata bittigini bildiri yor. Önemli bir not balatalar dışardan bakıldıgında var görülüyor ama en çok iç balata bitiyor sebebi ise hidrolik basinç ilk ve fazlası içerden duduyor..Ekli dosyayı görüntüle 249696

Tabii ses varsa degisimi yaklaşmış demektir. O ses bir zarar arıza ifade etmiyor sadece yaklaşan sorunu bildiriyor:) genellikle motor freni yapmaya çalışın hele ki çok yokuşlu ve sıcak bir yerde yaşıyorsanız

Aracınız
Benim de ön balatalar bitti bitecek.Ferodo’ ya baktım internetten fakat şu gergi teli deliğinin olmaması kafamı karıştırdı.Hala ne marka alacağımı bilmiyorum.Arkadaşlar tavsiyeniz nedir?

Benimde balatarim bitmek uzere. Ne marka balata kullandiniz acaba. Taktiginiz balatalardan memnun kaldiniz mi.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeşim 193 tl ye ön ve arka olmak üzete toplam 8adet balata aldım Kale marka yapmışken ften hitroligide deyiştirdim 24 tl ye bosh marka bana 250 ye geldi balataları kendim taktım

Tabii ses varsa degisimi yaklaşmış demektir. O ses bir zarar arıza ifade etmiyor sadece yaklaşan sorunu bildiriyor:) genellikle motor freni yapmaya çalışın hele ki çok yokuşlu ve sıcak bir yerde yaşıyorsanız

Kardeşim ses çok rahatsız ediyor aracın içine bile giriyor tiz sesi deyiştirmek en güzeli

Benim de ön balatalar bitti bitecek.Ferodo’ ya baktım internetten fakat şu gergi teli deliğinin olmaması kafamı karıştırdı.Hala ne marka alacağımı bilmiyorum.Arkadaşlar tavsiyeniz nedir?

Kardeşim ben o teli takma dım yan sanayi markalarda saten tel girişi yok 3 mm matkapla del tak bu kadar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Retrefo Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Kardeşim 193 tl ye ön ve arka olmak üzete toplam 8adet balata aldım Kale marka yapmışken ften hitroligide deyiştirdim 24 tl ye bosh marka bana 250 ye geldi balataları kendim taktım

Kale balatayi fd6 aracimin arka balatalarinda kullanmistim, gayet iyidi. Uygun fiyatli ve kaliteli bir balata. Sizinde memnun kalacaginizi dusunuyorum.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri