Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Aracınız
Civic ES7 2002
Es7 kasa kampanalar için marka öneriniz var mı? Orjinali ne marka onu bilmiyorum. Ama ön balatalar jurid marka çıkmıştı fabrika orijinali
Arkaya bunlar yeterlidir.

< < Hear that bro?! VTEC > >

Aracınız
Arkaya bunlar yeterlidir.

< < Hear that bro?! VTEC > >
https://www.aloparca.com/i/LS1341/BALATA_FREN_PABUC_ARKA--HONDA-_CIVIC_01-06-CIVIC_92-95__- şu nasıldır?

Ben kale marka aldım ve kendim taktık çok yüzel ve yumuşak memmunum yumuşak oldugu için disk lerede zarar vermiyor kullanıyorum saglam bir şekilde fb7 Honda da

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar herkes yaşadığı tecrübesini paylaşsın. Anlaşılmayan bir konu olduğu vakit açıklama talebinde bulunsun. Şahıslar üzerinde konuşmak, ağır ithamlarda bulunmak öncelikle karşımızdakine sonra foruma zarar veriyor!
Lütfen dikkat edelim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
Usta mga marka fren önerdi. Yaylı dedi. Ses yapmaz falan sıraladı. Sizce bu marka nasıl kullanan var mı. Genelde trw, ferodo tavsiye ediliyor ama mga nasıldır.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Değerli arkadaşlarım. Çok fazla para vermenize gerek yok. Kale balata yumuşak, sessiz içerisindeki metal karışımı diğerlerine nazaran daha az. Bu nedenle disklere zarar vermiyor. Disk değil balata eriyor. Olması gereken de bu zaten. :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Değerli arkadaşlarım. Çok fazla para vermenize gerek yok. Kale balata yumuşak, sessiz içerisindeki metal karışımı diğerlerine nazaran daha az. Bu nedenle disklere zarar vermiyor. Disk değil balata eriyor. Olması gereken de bu zaten. :)
Hocam peki bu kale balataların içerisindeki seramik katkısı ne kadar, hiç bilginiz varmı :unsure:

Geri