Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad Soyad
Fatih YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2012
Meraba arkadaslar bende 2012 yili 40. Yila ozel uretilmis o zamanin yeni kasasi otomatik honda civic sedan arac var. Karlı yollardan kaynakli alt koruma plastik parcalarindan olan onde lastik hizasinda sagli sollu iki tane kare ye benzer plastik parcalardan biri düşmüş. Internette aradim ismini ve resmini bulamadim. Bu plastik parcanin ismini bilen varmi? Bu parca tek satılıyormu yoksa set halinde mi satiliyor? Bu parcayi nereden temin edebilirim. Son olarakta bu parcayi takmazsan sorun olur mu? Bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilendirirse sevinirim. Simdiden tesekkur ederim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Meraba arkadaslar bende 2012 yili 40. Yila ozel uretilmis o zamanin yeni kasasi otomatik honda civic sedan arac var. Karlı yollardan kaynakli alt koruma plastik parcalarindan olan onde lastik hizasinda sagli sollu iki tane kare ye benzer plastik parcalardan biri düşmüş. Internette aradim ismini ve resmini bulamadim. Bu plastik parcanin ismini bilen varmi? Bu parca tek satılıyormu yoksa set halinde mi satiliyor? Bu parcayi nereden temin edebilirim. Son olarakta bu parcayi takmazsan sorun olur mu? Bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilendirirse sevinirim. Simdiden tesekkur ederim
Mesajınız ilgili konuya aktarılmıştır.
Parça temini konusunda çıkmacıları araştırabilirsiniz (en kötü ihtimal servislerden parça siparişi yapabilirsiniz), maalesef piyasada pek bulunan parçalar değiller.
Parçayı takmazsanız aracınız altı yoldaki taş-çakıl gibi sert malzemelerin neden olacağı darbelerine açık hale gelir, bunun haricinde koruma plakaları mekanik olarak aracın kullanımını engelleyen bir parça değil.

Ad Soyad
Fatih YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2012
Mesajınız ilgili konuya aktarılmıştır.
Parça temini konusunda çıkmacıları araştırabilirsiniz (en kötü ihtimal servislerden parça siparişi yapabilirsiniz), maalesef piyasada pek bulunan parçalar değiller.
Parçayı takmazsanız aracınız altı yoldaki taş-çakıl gibi sert malzemelerin neden olacağı darbelerine açık hale gelir, bunun haricinde koruma plakaları mekanik olarak aracın kullanımını engelleyen bir parça değil.
Tesekkurler

Geri