Civic Fb7 Kısa far

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
IMG_0164.jpegIMG_0074.pngMerhabalar arkadaşlar Aracımda Photon marka D4S gazlı xenon kullanıyorum ve hiç memnun değilim ömrü bittiğinde rengi mor a dönüşüyor ve yolu adam akıllı aydınlatmıyor bile Photon Milestone adında yeni bir led siparişi verdim arasındaki far gözle görülür şekilde hisseder miyim kullandığım ürünü ve sipariş verdiğim ürünü ekliyorum alt a

Ad Soyad
Selman can sevinti
Aracınız
Civic FB7 2015
Ekli dosyayı görüntüle 272522Ekli dosyayı görüntüle 272523Merhabalar arkadaşlar Aracımda Photon marka D4S gazlı xenon kullanıyorum ve hiç memnun değilim ömrü bittiğinde rengi mor a dönüşüyor ve yolu adam akıllı aydınlatmıyor bile Photon Milestone adında yeni bir led siparişi verdim arasındaki far gözle görülür şekilde hisseder miyim kullandığım ürünü ve sipariş verdiğim ürünü ekliyorum alt a
Hacı bende aldım bu hafta malum yağmurluydu bende 3 haftadır kullanıyorum başta eskisinden iyi gibi geldi trafikte ve hava karanlıkken iyi hissettirdi ama yağmurda far var mı yok mu belli değil gece ışıklı yolda far yok gibi hiç memnun kalmadım ama zifiri karanlıkta ve tampona led çizgisi çok güzel iade edemiyorum süresi geçtiği için hiç takma tavsiyemdir. Hatta şöyle birşey anlatayım 2 akşam önce hanım farları otomatikten kapalı konuma almış bende hava yağmurlu sokak lambaları var farlar kapalı 3km şehir içinde gitmişim tünele girince fark ettim açtım heh dedim iyi aydınlatıyor tünelden bi çıktım kimseler yok pişmanım arıyorum düzgün bi ampul led bulursam değiştireceğim. Bu arada far kapakları kapanmıyor bilgin olsun. Ayrıca tampon sökülmeden de takılıyor biraz uğraştırıyor yardımcı olurum illa takıcam dersen.

Ekli dosyalar

• IMG_3677.jpeg
    IMG_3677.jpeg
    583.4 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_3676.jpeg
    IMG_3676.jpeg
    360.2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_3325.jpeg
    IMG_3325.jpeg
    203.9 KB · Görüntüleme: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    216.2 KB · Görüntüleme: 10
Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
2 tane farklı marka led denedim kısa farlar için anladığım kadarıyla bir zamandan sonra mercekler kararıyor ya da kirleniyor onun için iyi aydınlatmıyor. Çünkü eski kullandığım ledleri sis farlarına takınca farkettim ki çok iyi aydınlatıyor aslında. Milestone da iyi aydınlatmıyorda bence merceklerden kaynaklanıyordur.

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
teşekkürler yanıtınız için yani şöyle diyim bu üründe aydınlatmıyorsa ne kullanıcaz ki

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
IMG_0160.jpegXenon ampülü böyle gözüküyor karanlıkta ışıklı ortamda hiç aydınlatmıyor senin aracında far merceğinin içinde bi çanak var o bitmiş olabilir krom bi kaplama onu temizletmen lazım

Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Ekli dosyayı görüntüle 272528Xenon ampülü böyle gözüküyor karanlıkta ışıklı ortamda hiç aydınlatmıyor senin aracında far merceğinin içinde bi çanak var o bitmiş olabilir krom bi kaplama onu temizletmen lazım
Hocam buradaki görüntü bana normal gibi geldi sokak lambası altında ama kullanan sizsiniz daha iyi bilirsiniz. Aydınlatmayı net anlamak için hiç ışığın olmadığı karanlık bir yerde denemek lazım. Farların camının değişmesi gerektiğini söyledi iki fara 10bin tl istedi gereksiz fazla geldiği için yaptırmadım.

Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Photon markasının alt modellerinden kullandım bir de inwells marka bir led kullanmıştım. Milestone dediğimiz en iyilerden. Milestone ile de iyi aydınlatmıyorsa başka bir sorun vardır o sorun da bence mercekten kaynaklanıyordur. En iyi ihtimalle arabanız 2016 model olsa neredeyse 9 yaşında oluyor bu 9 yıllık süre içinde kirlenme oluyor diye tahmin ediyorum. Ama dediğim gibi en iyi aydınlatmayı başka ışığın olmadığı bir ortamda anlayabilirsiniz.

Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Işıksız ara sokaklarda aydınlatma bu şekilde photon duo. Fotoğrafta biraz daha iyi çıkmış uzun yolda bu kadar iyi aydınlatmıyor:)

Ekli dosyalar

• 20241002_210011.jpg
    20241002_210011.jpg
    127.6 KB · Görüntüleme: 7
  • 20241002_222449.jpg
    20241002_222449.jpg
    116.9 KB · Görüntüleme: 6
Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
Şöyle söyliyim 10 bin lira 2 cam a çok fiyat izmirde 2 cam iç dış ve çanak temizliğini 2500 e yaptırdım photon duo led bu kadar iyiyse milestone nasıldır senin aydınlatlamada çok güzel gözüküyor güle güle kullan

Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Şöyle söyliyim 10 bin lira 2 cam a çok fiyat izmirde 2 cam iç dış ve çanak temizliğini 2500 e yaptırdım photon duo led bu kadar iyiyse milestone nasıldır senin aydınlatlamada çok güzel gözüküyor güle güle kullan
Teşekkür ederim. Aydınlatma önemli astigmat da var bende akşamları zorluyor. Sizin siparişiniz geldi mi ? Yeni ledlerin aydınlatma fotoğrafını bekliyoruz.

Geri