Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız
HC Cargo isimli silecekler var. Bosch gurubuna ait bir firmaymış. Fiyatları uygun sayılır ama olumlu-olumsuz yorum yok.Danimarka kökenli bir firma.Akılda Avrupa malıysa iyidir fikri uyansada net bir bilgi yok.Kullanan oldumu acaba nasıl olduğuna dair fikrini söylese istifade etmiş oluruz.

Aracınız
Civic FB7 2015
SİLBAK var yerli marka, iki kış geçirdi bu da ikinci yazı. Bosch aerotwin de kullandım 1 yılda iz bırakmaya ve ses yapmaya başladı. SİLBAK hem yerli, hem daha kaliteli hem de yarı parası. Servisin çılgın fiyatlı silecek lastiklerine de lüzum yok, onlar da 1,5 yıl ancak dayanmıştı. Ben tedarik edebildiğim sürece artık SİLBAK kullanacağım, marka algısıyla iki kat para vermeye ya da ucuz olsun diye ne zaman nerde elde kalacağı belli olmayan Çin menşeili sileceklerle uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

Aracınız
FB7 Civici aracıma Silbak marka silecek ağustos son haftalarında taktım ve dünkü Bursada yağan yoğun sağanak yağışta benden tam not aldı.
Az bir miktar ses var rahatsız edici düzeyde değil.Var-yok arası.Silmesi ise iyiydi.

Kocaelide bayileri olan Bisra isimli firmadan iletişime geçip aldım. 280 ₺.
Şu an için memnunum.
Bakalım ilerleyen süreçte memnuniyet devam edecekmi

Geri