Civic FC5 Civic Fc5 2019 Q3 Navigasyon güncellemesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben bu olayı Android Auto üzerinden Google Maps kullanarak çözdüm. En güncel ve kullanışlısı

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar 2020 eco elegance sahibiyim. Android telefonumu navihasyon ekranina yansitmak istiyorum ancak android auto apk yuklememe ragmen yansitmayi bir turlu basaramadim. Bunun cozumi nedir?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar 2020 eco elegance sahibiyim. Android telefonumu navihasyon ekranina yansitmak istiyorum ancak android auto apk yuklememe ragmen yansitmayi bir turlu basaramadim. Bunun cozumi nedir?
USB kablosunu hangi porta bağladınız? Kolçak içerisine bağlıyorsanız oradan bağlantı yapılamıyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yok hocam ekran altindaki bolume bagladim. Ekranda android auto cikmasi gerekiyor diye biliyorum. Bisi cikmiyor. Telefon baglantisina basiyorum bekletiyor bisi acilmiyor
O zaman başka bir Android auto sürümü deneyin.

Aracınız
Civic FC5 2020
1. https://www.naviextras.com/ 'a girip hesap oluşturun (hesap oluşturma işlemi Naxiextras Toolbox'dan da yapılabilir.) yada giriş yapın.
2. https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads 'dan Naviextras Toolbox 'ı indirip bilgisayarınıza kurun.
3. Civic'den Navigasyon dosyalarının yüklü olduğu hafıza kartını araç ve multimedya sistemi çalışmıyorken çıkartın.
4. Naviextras programını açın ve hafıza kartını bilgisayarınıza takın.
5. Program hafıza kartı içeriğini tarayıp lisans bilgilerinizi tespit edecektir.
6. Cihaz/Updates bölümüne gelin. Bu bölümde alabileceğiniz güncellemeler listelenecektir.
7. Güncellemeniz var ise yükle butonuna basın. Yedekleme uyarısı gelecektir. Mutlaka yedeklemeyi yapın.
8. Yedekleme sonrası güncelleme dosyaları hafıza kartına aktarılacaktır.
9. Aktarım bittiğinde programı kapatıp hafıza kartını çıkartabilirsiniz.
10. Aracınıza gidip yine aracı ve multimedya sistemini çalıştırmadan hafıza kartını takın.

10 adımda anlatmaya çalıştım. Sorun yaşayanlar yazabilir.

* Lisans konusuna gelecek olursak. Aracım 2018 Civic Aralık trafik çıkışlı. Mevcut lisansıma göre 12.2021 'e kadar çıkan güncellemeleri alabilecekmişim. (5.madde de kontrol sonrası lisans süreniz yazar.)
aracım 2018 eco elegance. Garmin sitesinden mi naviextras sitesinden mi indiricem?

Geri