Civic FC5 Civic FC5 Branda Konusu

arkadaşlar 2 gün önce branda aldım. nette baya araştırdım, yorumlara baktım herkes memnun. satıcıyla da görüştüm bu terleme yapma olayına karşı kesinlikle yapmaz dedi. iki gündür takılı, bugün kontrol için baktım içindeki miflonda yada kaporta da terleme emaresi göremedim. güneş, yağmur, kar hepsinden koruyor. hergün kuş kedi pisliği, ağaç yaprakları doluyordu araç üstü. valla iyi geldi. görüşlerinizi bekliyorum. 2018712_153515184.jpg2018712_153344940.jpg2018712_15330431.jpg

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
arkadaşlar 2 gün önce branda aldım. nette baya araştırdım, yorumlara baktım herkes memnun. satıcıyla da görüştüm bu terleme yapma olayına karşı kesinlikle yapmaz dedi. iki gündür takılı, bugün kontrol için baktım içindeki miflonda yada kaporta da terleme emaresi göremedim. güneş, yağmur, kar hepsinden koruyor. hergün kuş kedi pisliği, ağaç yaprakları doluyordu araç üstü. valla iyi geldi. görüşlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 7090Ekli dosyayı görüntüle 7091Ekli dosyayı görüntüle 7092

İlk yorum benden olsun ben aç konuyu faydasi olur demiştim, görüntüsü güzelmiş brandanın eğer araçta terleme görürseniz bazi yerlerinden delikler acip hava almasini saglayabilirsin hava cikisi olunca cok zarari olmaz diye düşünüyorum. Resimde Arka araçta da branda var ondaki bez mi hocam kumaşı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlk yorum benden olsun ben aç konuyu faydasi olur demiştim, görüntüsü güzelmiş brandanın eğer araçta terleme görürseniz bazi yerlerinden delikler acip hava almasini saglayabilirsin hava cikisi olunca cok zarari olmaz diye düşünüyorum. Resimde Arka araçta da branda var ondaki bez mi hocam kumaşı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
önde arkada hava delikleri var. bugün yine baktım terleme görmedim. arka aracın sahibi hacı abimizde titizdir baya kendisi diktirmiş kumaşı, evet yumuşak bir bez kumaş.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Güle güle kullan, araç çok tozlu iken kullanmamaya dikkat et.

Aracınız
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.
Dışı branda içi kumaş mı ürünün? Bir de link atabilirseniz biz de bakalım.

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar 2 gün önce branda aldım. nette baya araştırdım, yorumlara baktım herkes memnun. satıcıyla da görüştüm bu terleme yapma olayına karşı kesinlikle yapmaz dedi. iki gündür takılı, bugün kontrol için baktım içindeki miflonda yada kaporta da terleme emaresi göremedim. güneş, yağmur, kar hepsinden koruyor. hergün kuş kedi pisliği, ağaç yaprakları doluyordu araç üstü. valla iyi geldi. görüşlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 217907Ekli dosyayı görüntüle 217908Ekli dosyayı görüntüle 217909

Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, 230 tl verip aynısını aldım içi miflon dışı plastik pvc,çok çabuk yırtılyor ve dikişsiz ama yapıştırılmış yerlerden açıldı 1 metre kadar, sıcağa dayanamadı, alimünyum folyolu bantla yapıştırdım fayda etmedi, tırnak geçse yırtılıyor o derece atacam artık 1 yıl oldu alalı, başka branda bakıyordum yorumları gördüm, görüşümü bildirmek istedim.saygılar.

Geri