Civic FC5 Civic fc5 fandan gelen hava akışı

Aracınız
Civic FC5 2020
İyi akşamlar honda ailesi 2020 Civic executive aracımın fanı kapalı olduğu halde sıcak hava verdiğini farkettim fan ısı derecesini düşürdüm kapattım bu seferde kapatmadan önce nasıl hava veriyorsa aynı şekilde hafif hafif hava verdiğini farkettim sizce bu durum normal mi fan kapalı olduğu halde içeriye hava akışı olur mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
İyi akşamlar honda ailesi 2020 Civic executive aracımın fanı kapalı olduğu halde sıcak hava verdiğini farkettim fan ısı derecesini düşürdüm kapattım bu seferde kapatmadan önce nasıl hava veriyorsa aynı şekilde hafif hafif hava verdiğini farkettim sizce bu durum normal mi fan kapalı olduğu halde içeriye hava akışı olur mu?

Dışarıdan hava akışını kapatırsanız içeriye hava gelmeyecektir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim cevap için ancak dışarıdan hava akışı kapatmayı anlayamadım sorunu detaylamak gerekirse fanı düğmeden yani multimedyadan değil fiziki olarak on off düğmesinden kapattığım halde hafif hafif gelen sıcakta kapattıysam sıcak sogukta kapatınca da ılık gelen hava var

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim cevap için ancak dışarıdan hava akışı kapatmayı anlayamadım sorunu detaylamak gerekirse fanı düğmeden yani multimedyadan değil fiziki olarak on off düğmesinden kapattığım halde hafif hafif gelen sıcakta kapattıysam sıcak sogukta kapatınca da ılık gelen hava var

Fotoğraftaki düğmeye basarsanız (basınca turuncu ışık yanacak) dışarıdan hava girişi olmayacaktır. Screenshot_20200309_062122.jpg

Aracınız
Civic FC5 2018
havayı tamamen kesmenin yolu yok muhtemelen.yukarıda bahsedilen düğme dışarıdan gelen havayı kesmesine rağmen içerideki sirkülasyonu sağlar.bu da havanın kurumasına,kirliliğe ve uykuya sebep olur

Geri