Civic Fc5 Far ayarı

Mrb arkadaşlar 2017 civic executive kullanıcısıyım sıkıntım led farlar çok yüksek gece yolculukta çok fazla selektör yapan oluyor far ayarını nereden nasıl yapabiliriz teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
[MENTION=9970]Bu_rock[/MENTION] ayar yapabildiniz mi? bana da sürekli selektör atıyorlar. otomatik far yükseklik ayarı var ancak farlar yüksek gerçekten

Alp92

0
Aracınız
Hocam bende elegance var ve direksiyon kutusunun sol tarafında 0 dan 3e kadar bi far ayarı var o farı aşşağı indirmek ve yukarı kaldırmak için kullanılıyor fakat exede aynı olay varmı bilemiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynı sorun bende de var arkadaşlar. Led farlar otomatik ayarlanıyor diyorlar ancak. Uzun yolda giderken kısa farla gitmeme rağmen sellektör yiyip duruyorum. Tabi başka bişey yemiyorsam :)

Aracınız
Videodaki gibi benzer şekilde ayarlanıyor olması lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=QdEGlZCbzIQ
Bu videodaki gibi ayarlanıyor arkadaşlar. Güzel bir alyan setiyle gece karanlık bir düzlük veya yolda, önümüzdeki aracın yan aynalarının aşağısına gelecek şekilde ayar yapabilirsiniz. 2 far birbirini kesecek üst aydınlatma kısımları birbirini kesecek. Sol taraf karşı taraftan gelenlerin gözünü almaması için zaten dikkat ederseniz düşük ayarlanmış olacaktır. Siz ortada birleştirin bu ayarlar otomatik ayarlanmış olacak bununla ilgili de bir video çekeyim müsait olunca inş.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu videodaki gibi ayarlanıyor arkadaşlar. Güzel bir alyan setiyle gece karanlık bir düzlük veya yolda, önümüzdeki aracın yan aynalarının aşağısına gelecek şekilde ayar yapabilirsiniz. 2 far birbirini kesecek üst aydınlatma kısımları birbirini kesecek. Sol taraf karşı taraftan gelenlerin gözünü almaması için zaten dikkat ederseniz düşük ayarlanmış olacaktır. Siz ortada birleştirin bu ayarlar otomatik ayarlanmış olacak bununla ilgili de bir video çekeyim müsait olunca inş.
Yeni aldığın uzun ledlerin gece yol performansını da merak ediyoruz Erkan abi

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yeni aldığın uzun ledlerin gece yol performansını da merak ediyoruz Erkan abi

Valla Alperen bir video çektik eşimle, telefonu eşim tutmuştu çok hareket etmiş beğenmedim. Müsait bir zamanda kendim çekeceğim telefonu cama sabitleyerek. İlk tecrübe olarak çok memnun kaldım sol şeridi bayağı açıyor, karşı yolda uzunları açık olanları kapattırıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Valla Alperen bir video çektik eşimle, telefonu eşim tutmuştu çok hareket etmiş beğenmedim. Müsait bir zamanda kendim çekeceğim telefonu cama sabitleyerek. İlk tecrübe olarak çok memnun kaldım sol şeridi bayağı açıyor, karşı yolda uzunları açık olanları kapattırıyor
Beklemedeyiz, Aynen abi LED'ler gerçekten iyi hele öndeki araca selektör yaptınmıydı sağ şeride ya geçecek ya geçecek

Geri