Civic FC5 Civic Fc5 ön kamera

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cümleten selamun aleykum, iyi günler bende aracımın önüne kamera takmak istiyorum herşey aldım tek sıkıntı çektiğim nokta önden teyip kısmına nasıl kablo çekeceğim geçiş yeri bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Direksiyon altında motor kısmından gelen kabloların girdiği bir yer var oradan girebilirsiniz.

Batur

0
Merhabalar sağlıkla kullanın, ön kamera ile ilgili sorum olacak kamerayı siz mi taktınız bende düşünüyorum ama motor kısmından kabin kısmına kbaloyu geçirecek yer bulamadım.
Merhaba . Ben ön kamera taktırdım . Ön panjurda logo yerine . Ekran olarak 12.1 dikey kullanıyorum . Multimedyanın içinde kamera butonu var , manuel olarak açıp kapatabiliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 214332

Sadece hayal et

Batur

0
Merhabalar ufuk bey ön kamera takmak istiyorum ama motor kısmından kabin kısmına multimedya ya kabloları geçirecek yer bulamadım. Yardımcı olur musunuz
araçların sensörleri belirli hızdan sonra devreden cıkmaktadır
akü yada sigorta panelinden güç almamanız gerek aksi taktirde kameranız devamlı yükde olacaktır ki buda kameraraya zarar verecektir ayrıca yanlış alacağınız sigorta üzerinde akım devamlı olabilir buda zarar verir.
size tavsiyem zaten kameralarda tek kablo ve üç bacaklı olacağından araç teyip paneline kadar çekip otomatik anten çıkışından kamara için elektirik almanız.
aracınız hem güvende olur hemde devamlı çalışmaz cihazınızı açınca calışacaktır.
bunu yaparken araya sadece 2w sigörta koyun.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
ben anahtarlı bir sistem yaptım. aracım exetuve olduğu için orjinal ekrandaki geri gorusu çoklayamadım. sonradan takılanlarda oluyor. bende 4.3 inc bi ekran alıp teyp altındaki bos yere sabitledim
IMG_6037.JPG
IMG_6057.JPG
IMG_6056.JPG

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhabalar ufuk bey ön kamera takmak istiyorum ama motor kısmından kabin kısmına multimedya ya kabloları geçirecek yer bulamadım. Yardımcı olur musunuz

direksliyon altında grup kablo var motor tarafına çıkan onun dibinde plastik bir kapak var onu kenarından açtırıp klavuz tel ile motor tarafına cıkartabikirsiniz

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba . Ön tampona arkadaki gibi bir kamera takıp artısını ön park sensöründen alsak , sensör devreye girince kamera açılsa böyle bir sistem olur mu ? Çok vakıf değilim saçmalıyor da olabilirim maruz görün lütfen ... öne nasıl kamera takılabilir başka türlü ?

Sadece hayal et

TRY 1,377.23 1% İndirim | Honda için uygun XR-V 10th Accord Odyssey 10th Civic 17-21CRV HD ön kamera orijinal araba ekran yükseltme ön kamera
https://a.aliexpress.com/_vEAorW hazırı var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba ön kamera ile ilgili bir çalışma yapan arkadaş var mı ?

Sadece hayal et

TRY 1,377.23 1% İndirim | Honda için uygun XR-V 10th Accord Odyssey 10th Civic 17-21CRV HD ön kamera orijinal araba ekran yükseltme ön kamera
https://a.aliexpress.com/_vEAorW
Ben bunu alıp taktım ön park sensörü devreye girince çalışıyor yada dörtlüye bir kere basıp çekincede 25 km nin altında çalıyor. Yine dörtlüye basınca kapanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri