Civic Fc5 ROOT sonrası uygulama yükleme ve yararlı uygulamalar

aykutoğlu

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar araçlarımızın multimedya sistemleri malum baya kullanışlı. Bende böyle bir konu açma gereği duydum.
Sizinde kullandığınız hoşunuza giden uygulamalar varsa konu altında paylaşırsanız herkes faydalanır.
Öncelikle belirtmek isterim ki saçma sapan kaynaklardan uygulama yüklemeyin indirdiğiniz uygulama sizden mail şifre tel no felan isterse girmeyin.
Ben uygulamaları pc ye indirip antivirüs taraması yaptıktan sonra Noxplayer ile pc ye kurup çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorum daha sonra usb bellek kullanarak araca yüklüyorum.
Videoda tanıtmış olduğum uygulamaları cmdroid.com adresinden indirip kurabilirsiniz. Site uygulamaları önce virüs taraması yapıp gerekli kontrolleri tamamladıktan sonra paylaşıyor yani gayet güvenli
Bir tek canlı tv apk sını yerel yayınlar olması için farklı adresten indirdim linkini paylaşıyorum.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

aykutoğlu

Özel Üye
Bu arada youtube den video klip indirmek için:
adresini kullanıyorum.
İlginç olan cihazın kullanım kitapçığında 720x576 pixel video desteğinin olduğu yazıyor ama hiç bir converter programı kullanmadan linkini verdiğim siteden 720p mp4 kalitesinde 1280x720p çözünürlüğünde indirdiğim videoları direk oynatıyor bilginiz olsun

Son düzenleme:

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Faydalı bir konu olmuş, emeğine sağlık hocam. Konuya ilgi artarsa ilerleyen günlerde konuyu sabitleriz (y)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Canlı TV uygulamasını kurdum. Uygulamayı çok beğendim. Kanalların alternatifi de var. Biri açılmazsa diğer açılıyor. Araç sabit halde iken herhangi bir donma yok.
IMG_20200402_154603.jpg

aykutoğlu

Özel Üye
elinize sağlık çok güzel bilgiler. yalnız herşey çok iyi ama güzel bir internet kotası lazım cep telefonunda :D

Yolda youtube den klip yada canlı tv izlemek için haklısınız ama usb ye klip yada video atıp ordan izlemek daha mantıklı yoksa dediğiniz gibi hem çok iyi çeken bir hat hemde bol bol internet lazım

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Bu arada youtube den video klip indirmek için:
adresini kullanıyorum.
İlginç olan cihazın kullanım kitapçığında 720x576 pixel video desteğinin olduğu yazıyor ama hiç bir converter programı kullanmadan linkini verdiğim siteden 720p mp4 kalitesinde 1280x720p çözünürlüğünde indirdiğim videoları direk oynatıyor bilginiz olsun

Hocam bende 2020 fc5 eco elegance orjinal multimedya var söylediğin adresten videoları indirip direk flash belleğe atsam direk oynatırmı yoksa indirdikten sonra klipleri çevirmek gerekiyormu daha önceki aracımda i30 marka indiriyordum sonrasında mpeg II ye çevirip öyle anca oynatıyordu oda biraz zaman alıyordu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aykutoğlu

Özel Üye
Hocam bende 2020 fc5 eco elegance orjinal multimedya var söylediğin adresten videoları indirip direk flash belleğe atsam direk oynatırmı yoksa indirdikten sonra klipleri çevirmek gerekiyormu daha önceki aracımda i30 marka indiriyordum sonrasında mpeg II ye çevirip öyle anca oynatıyordu oda biraz zaman alıyordu

Ben bu adresten direk mp4 formatında 720p kalitede 1280-720p çözünürlükle indirip hiç bir converter programı kullanmadan usb ye atıp açıyorum sıkıntı olmuyor

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben bu adresten direk mp4 formatında 720p kalitede 1280-720p çözünürlükle indirip hiç bir converter programı kullanmadan usb ye atıp açıyorum sıkıntı olmuyor

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Deneyeceğim teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar araçlarımızın multimedya sistemleri malum baya kullanışlı. Bende böyle bir konu açma gereği duydum.
Sizinde kullandığınız hoşunuza giden uygulamalar varsa konu altında paylaşırsanız herkes faydalanır.
Öncelikle belirtmek isterim ki saçma sapan kaynaklardan uygulama yüklemeyin indirdiğiniz uygulama sizden mail şifre tel no felan isterse girmeyin.
Ben uygulamaları pc ye indirip antivirüs taraması yaptıktan sonra Noxplayer ile pc ye kurup çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorum daha sonra usb bellek kullanarak araca yüklüyorum.
Videoda tanıtmış olduğum uygulamaları cmdroid.com adresinden indirip kurabilirsiniz. Site uygulamaları önce virüs taraması yapıp gerekli kontrolleri tamamladıktan sonra paylaşıyor yani gayet güvenli
Bir tek canlı tv apk sını yerel yayınlar olması için farklı adresten indirdim linkini paylaşıyorum.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Hocam konudan alakasız ama bazı yabancı videoların altında bununla uğraşıp garanti konusunda sıkıntı yaşamaktansa telefonu rootlamak daha mantıklı yazmış. Bu konuda bilginiz var mı? Telefonu rootlayınca nasıl bir avantajı olacak merak ediyorum. Ben sadece yandex kullanmak istiyorum ve sadece bunun için 25$ vermek mantıklı gelmiyor.

Geri