Civic Fc5 Ses sistemi yardım

Aracınız
Arkadaşlar ben ses sisteminden hiç memnun değilim. Gümbür gümbür ses merakım yok ama kaliteli ses beklerim. O yüzden hoparlörleri değiştireceğim. Önce tweeter ile başlamak istiyorum. Orjinal tweeterı söküp aynı yuvaya uydurabileceğim bir model önerebilirmisiniz.

kaplan

0
Aracınız
Aynen kardeşim beş para etmez ses sistemi. Ben bagaja ince bas takdırdım. Yinede boğuyor ses malesef. Komple değiştmekden başka çare yok gibi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen kardeşim beş para etmez ses sistemi. Ben bagaja ince bas takdırdım. Yinede boğuyor ses malesef. Komple değiştmekden başka çare yok gibi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Komple ses sistemini değiştirmek şart oldu. Bu kadar ses kalitesi kötü olan bir araba kullanmadım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Komple ses sistemini değiştirmek şart oldu. Bu kadar ses kalitesi kötü olan bir araba kullanmadım.

Forum da arama yaparak fb7 kasa için yapılmış ses sistemi uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Aracınız
Arkadaşlar benimde elimde sıfır anfi tweter ve subwofer var ancak garanti bozulur diye takamıyorum bu durumu araştıran ya da önerisi olan var mı ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar benimde elimde sıfır anfi tweter ve subwofer var ancak garanti bozulur diye takamıyorum bu durumu araştıran ya da önerisi olan var mı ?

Hocam garantiye takılırsanız aracınıza hiç bir şey yapamazsınız, takacağınız ses sistemi elektrik ile ilgili sorun çıktığı zaman aracınızı garanti dışı bırakır.

Aracınız
İlginiz için teşekkür ederim. honda mutluhan ile görüştüm. kablo sistemini siz döşeseniz genede garanti iptal olur mu dedim evet dediler. illaki garanti bitmesini bekleyeceğiz.

https://www.civictr.com/showthread.php/8907-Civic-Fc5-ses-sistemi/page3

Sorunuzun üzerinden epey süre geçmiş ancak açtığım konuyu inceleyebilirsiniz, araç kesinlikle garanti dışı kalmıyor. Ha şu olabilir, aracın teyibi veya hoparlörlerinde bi hata oluşursa o garantiye girmez ancak diğer herşey garanti kapsamındadır.

iyi forumlar.

Geri