Civic fd6 Abs arızası

Aracınız
Civic FD6 2008
Selamın aleyküm arkadaşlar. Bende 2008 model Civic var. Şehir içinde bir problem yok fakat yola çıktığım zaman 7 km gibi gidince ABS ışığı yanıyor. Stop edip çalıştırınca sönüyor. Bunu devamlı tekrarlıyor. Bilgisayara bağlattım her hangi bir arza göstermiyor. Bir tane pgogramda sağ ön veya sol arka teker lastik çapı farklı yazıyor ama jant ve lastiklerin hepsi aynı. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen dönüş yapsın. Saygılarımla

Redmi Note 6 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamın aleyküm arkadaşlar. Bende 2008 model Civic var. Şehir içinde bir problem yok fakat yola çıktığım zaman 7 km gibi gidince ABS ışığı yanıyor. Stop edip çalıştırınca sönüyor. Bunu devamlı tekrarlıyor. Bilgisayara bağlattım her hangi bir arza göstermiyor. Bir tane pgogramda sağ ön veya sol arka teker lastik çapı farklı yazıyor ama jant ve lastiklerin hepsi aynı. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen dönüş yapsın. Saygılarımla

Lastikler farklı aşınma söz konusu ise veya hava basınçları farklı ise Abs ışığı yanabilir. Şehir içinde yanıyor mu?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şehir içinde bir problem yok

Önce sensör temizliği olabilir. Arkadaş bahsetmiş.
Teker hızlı döndüğünde farklılık arzediyor olabilir. Birde ön arka tekerleri yer değiştirip denenebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri