Civic FD6 CİVİC FD6 CD SORUNU

Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar merhaba fd6 aracımda bilgisayırımda hem track hemde mp3 cdsi hazırlyorum fakat araç açmıyor hazır aldığım albümleri çalıştırıyor sorunuu nedir ACABA

Ahank

0
Aracınız
usb terfi derken yani ekranli multimedya taktirmak diyor arkadaş 1500 tl civari.ben gidiyorum 5 tlye 50 sarki attiriyorum internet cafelere bi sorun olmadi 3 senedir .
Multi medya almak icinde n11 gibi sitelere Honda Civic fd6 multimedya yaz çıkıyor .ordan alip herhangi bir oto teyp elektrik işleriyle ugrasan biyerde taktirabilirsin.lakin taktirmadan önce bi sor daha once ayni araca taktirma islemi gerçek lestirmismi.acemiye denk gelme.hatta almadan once taktırabilcen yeri bul konus sonra sipariş ver

Redmi Note 6 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
usb terfi derken yani ekranli multimedya taktirmak diyor arkadaş 1500 tl civari.ben gidiyorum 5 tlye 50 sarki attiriyorum internet cafelere bi sorun olmadi 3 senedir .
Multi medya almak icinde n11 gibi sitelere Honda Civic fd6 multimedya yaz çıkıyor .ordan alip herhangi bir oto teyp elektrik işleriyle ugrasan biyerde taktirabilirsin.lakin taktirmadan önce bi sor daha once ayni araca taktirma islemi gerçek lestirmismi.acemiye denk gelme.hatta almadan once taktırabilcen yeri bul konus sonra sipariş ver

Redmi Note 6 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cdlerinin markası ne bide ben cdyi takınca 5 sn sonra tak tak tak diye ses geliyor sonra dısc yazıyor ve kırmızı ışık yanıyor ve cd çıkıyor

Geri