Civic FE 2021 Android Auto Sorunu

Ad Soyad
Ufuk Erensoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar Cuma günü Honda Civic 2021 FE kasa aracımı teslim aldım.. Genel anlamda memnunum ancak multimedya olarak sorunlarım var.. Birincisi bu araca göre multimedya ekranı nerdeyse monocrome ve hiçbir özellik yok.. Bu ekran güncellenebiliyormu.. Örneğin duvar kağıdı vs.. İkinci sorumda android auto özelliğini kullanamıyorum...Android Auto apk olarak yükledim.. Ana ekranda göremediğim için Telefon ekranları için Android Auto adında ekstra bir software yükledim.. Ancak usb kabloyı takıp araçtan android auto yu seçtiğim zanan android telefon bulunamadı yazıyor.. Daha önce superb kullandım.. Böyle bir sorunum yoktu.. Ayrıca Bluetooth üzerinden telefonla Spotify dinlerken 3 dakikalık parçada 2-4 defa kısa kopmalar oluyor.. Sorunlarla ilgili fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim..

Ad Soyad
Metehan inanç
Aracınız
Civic FE1 2021
hocam telefon seçiyor resmen araba. hanımın telde hiç sorun yaşamıyoruz. benimki sürekli bir girip bir çıkıyor.
Hocam muhtemelen kullandığınız kablo ve telefonunuzun şarj Watt desteği ile alakalı. Diğer marka araçlarda da olan bir durum. Benim telefonu tanıyordu bir süre sonra kopmalar olmaya başladı şuanda o kablo ile kullanamıyorum mesela. Garip işler kablosuz olmadan kullanmak çok bunun acilen kablosuz yapmanın formülünü bulmak lazım.

Ad Soyad
inboxstore
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam muhtemelen kullandığınız kablo ve telefonunuzun şarj Watt desteği ile alakalı. Diğer marka araçlarda da olan bir durum. Benim telefonu tanıyordu bir süre sonra kopmalar olmaya başladı şuanda o kablo ile kullanamıyorum mesela. Garip işler kablosuz olmadan kullanmak çok bunun acilen kablosuz yapmanın formülünü bulmak lazım.
Merhaba, bende böyle bir arayışa girmiştim ve aradığımda bir çok ürün karşıma çıkmıştı, içlerinden CarlinKit 4.0 CP2A modeline karar verip almıştım, ürün iş görüyor ama Spotify + YouTube da 2-3 sn ses gecikmesi oluyor , bazı arkadaşlar navigasyonda sorun yaşamış ama ben yaşamadım. Başka markaların yeni çıkan modellerinde ses gecikmesi olmuyormuş diye duydum ama araştırmak lazım. Bazı modeller her iki sistemi çalıştırabiliyorken bazı modellerde telefonunuza uygun modeli seçmek gerekebiliyor (Android Auto - Apple Carplay )

Ben yurt dışından getirtmiştim, ilgilenen arkadaşlarımızı için araştırdığım birkaç markayı paylaşayım

Screenshot 2022-10-24 at 13-51-27 Carlinkit Official Website Smart Driving Safe Traveling_Prod...png

Birkaç marka daha var, bazı firmaların bir üst modelleri de var, onlarda hareket halinde video, YouTube vs izleyebiliyorsunuz.

Ad Soyad
Mesut Mesut
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar Cuma günü Honda Civic 2021 FE kasa aracımı teslim aldım.. Genel anlamda memnunum ancak multimedya olarak sorunlarım var.. Birincisi bu araca göre multimedya ekranı nerdeyse monocrome ve hiçbir özellik yok.. Bu ekran güncellenebiliyormu.. Örneğin duvar kağıdı vs.. İkinci sorumda android auto özelliğini kullanamıyorum...Android Auto apk olarak yükledim.. Ana ekranda göremediğim için Telefon ekranları için Android Auto adında ekstra bir software yükledim.. Ancak usb kabloyı takıp araçtan android auto yu seçtiğim zanan android telefon bulunamadı yazıyor.. Daha önce superb kullandım.. Böyle bir sorunum yoktu.. Ayrıca Bluetooth üzerinden telefonla Spotify dinlerken 3 dakikalık parçada 2-4 defa kısa kopmalar oluyor.. Sorunlarla ilgili fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim..
Merhaba,
Kalıcı bir çözüm bulabildiniz mi? Bende de Android Auto kablolu yada kablosuz sürekli kopmalar oluyor ve bluetooth üzerinden müzik dinlerken 2-3sn kopmalar yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. :( Varsa bir öneriniz yazın arkadaşlar.

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba,
Kalıcı bir çözüm bulabildiniz mi? Bende de Android Auto kablolu yada kablosuz sürekli kopmalar oluyor ve bluetooth üzerinden müzik dinlerken 2-3sn kopmalar yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. :( Varsa bir öneriniz yazın arkadaşlar.
Merhaba Bluetooth üzerinden eğer spotify ile müzik dinlerken bu sorun oluyorsa bu durum araç ile ilgili değil. 6 sene golfte bluetooth ile müzik dinledim spotify üzerinden bir gün gelen güncelleme ile kopma ,senkron sorunları olmaya başladı. Çok uğraştım ama sorunun ne yazıkki spotify ile ilgili olduğunu kendi forumlarında yüzlerde şikayet mesajı görünce anladım. Youtube muzik ile bir sorun yaşamadım. Şimdi civicte kablo üzerinden android auto üzerinden youtube muzik ile kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.

Ad Soyad
Ahmet YILMAZ
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba. 2021 elegance aracima huawei telefonumu kablo ile bagladigimda android auto da sık sık kopmalar yaşadım. Orijinal sarj kablosunu kullanınca kopmalar ortadan kalktı. Aynı telefonda Bluetooth ile bağlanınca da müzikte takılmalar yaşıyordum. Telefonu yeniledim daha güncel Bluetooth versiyonu olan telefonumda takılma kopma vs yaşamıyorum.

Ad Soyad
Mesut Mesut
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba Bluetooth üzerinden eğer spotify ile müzik dinlerken bu sorun oluyorsa bu durum araç ile ilgili değil. 6 sene golfte bluetooth ile müzik dinledim spotify üzerinden bir gün gelen güncelleme ile kopma ,senkron sorunları olmaya başladı. Çok uğraştım ama sorunun ne yazıkki spotify ile ilgili olduğunu kendi forumlarında yüzlerde şikayet mesajı görünce anladım. Youtube muzik ile bir sorun yaşamadım. Şimdi civicte kablo üzerinden android auto üzerinden youtube muzik ile kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.
Selam Hocam,

bende youtube müzük kullanıyorum. Bazen sık sık kopma yaşıyorum bazende saatlerce kopma olmuyor. Anlam veremedim. Android autoda aynı şekilde sürekli kopuyor.

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Selam Hocam,

bende youtube müzük kullanıyorum. Bazen sık sık kopma yaşıyorum bazende saatlerce kopma olmuyor. Anlam veremedim. Android autoda aynı şekilde sürekli kopuyor.
Merhaba Ben Samsung S10 ile kullanıyorum.Çok kablo değiştirdim araç kablo seçiyor. Şuan baseus marka bir kablo var. Her gün android auto üzerinden powerfm uygulaması ile radyo ve youtube müzik kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.Günde ortalama 100km yapıyorum ve baya dinliyorum :)

Geri