civic FE1 direksiyon bölümünün altından gelen ses

Ad Soyad
Özkan Küçükçelik
Aracınız
Civic FE1 2021
İyi günler arkadaşlar, araca hafif gaz verdiğimde direksiyon bölümünün alt tarafından zırıltı benzeri bir ses geliyor. ses sadece düşük devirde hafif gaz verdiğimde geliyor. benden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba. aracım elegance donanım.

Ad Soyad
Özkan Küçükçelik
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar aracı geçen hafta marmara plazaya götürdüm. ordaki yetkili arkadaş problemi çözdü. yanlış hatırlamıyorsam havalandırma borusunun etrafına yalıtım uyguladı. aracı sabah saat 10da bıraktım, öğlen 2de aldım. beraber test sürüşüne de çıktık. bilginize..

Ad Soyad
halit aytaç
Aracınız
Civic FE1 2021
Sokecekleri yerleri gosterdiler direksiyon altinda buralara yalıtım yapacağız dediler o kadar.

Redmi K20 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

selamlar, aynı sorun benim aracımda da var ancak bayi ön göğüslüğün tamamen söküleceğini 2 günde ancak teslim edebileceklerini söyledi. sizde sadece direksiyon kutusundan halledildi sanırım. göğüslük ile ilgili bir işlem yapılmadı ve ses sorunu gitti değil mi?

Gencer

0
Ad Soyad
Gencer Göçmez
Aracınız
Civic FE1 2021
servise bakıma gittiğimde şikayetimi söyledim. usta direksiyonun altına eğildi bişeyler yaptı. şuan için geçti gibi gözüküyor.

Ad Soyad
mustafa kerim kandil
Aracınız
Civic FE1 2022
Bende bu trim sesinden şikayetçiyim. 0-10 km arası hızda gaza hafif basınca yapıyor önümde biyer ama kestiremedim. Birde emniyet kemeri çerçevesi ses yapıyor. Ben golf ten geçtim 9 yaşında golfum taş gibiydi maşallah bu sıfır araç birçok trim sesi var
Merhaba hocam aynı sorun bende de mevcut. 5 gün honda mutluhan serviste kaldı sadece ses azaldı ama devam ediyor. Motor soğukken yapıyor 10km hızı geçince veya motor ısınınca kesiliyor. Siz çözebildiniz mi acaba

Geri