Civic hb dizel otomatik asiri yol sesi

ywzckr

0
Kaput altına ve bagaj kapağına uyguladım. Kaput kapanırkenki teneke sesini baya düzeltti toklaştırdı. Bir de ön çamurluk sacına uyguladım toklaştırmak için

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam aracımı 26 bin kmdir kullanıyorum ve sürekli söylüyorum hani en büyük şikayetin nedir deseler yalıtım derim çok araştırdım sesi kesmek adına neler yapabilirim diye. Kendim de konu açtım aracıma ses yalıtımı yapıldı servisten çıkarken davlumbaz içleri dahil fakat hala lastik yuvarlanma sesi alıyorum.
Bunun nedenlerinden biri Michelin 235/45/17 lastikler çok kötü ses yapıyor diğeri ise geniş tabanın etkisi. Şöyle bir örnek vereyim kışlık lastiğim nokian wrd4 lastikleri yazlıklar ile aynı sesi veriyor. Çünkü tabani 225 aldım ve 69 db değeri var. Sonuç olarak eğer bizim araçlardan konforlu sürüş isteniyorsa davlumbaz içi, bagaj içi, kapıların içi, taban halısı altına yalıtım gerekiyor. Komple güzel malzemeyle yapılırsa bunlar tertemiz sürüş alabiliriz. Varsa projesi olan destek vermeye hazırım

TA-1012 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam bende servisten çıakrken yaptırdım fakat davlumbaz içlerine yapacağız dedikleri halde . yapmadılar. sorudğumda biz oraya karışamayız onun bedeli ayrıca 400 tl dediler. Sadece tabana özenilmeden pütür atıldı oda yol sesine hiç etki etmedi

Geri