Civic için sessiz yaz lastiği önerisi :)

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Bende tecrübemi ve düşüncemi paylaşmak isterim. Suan kullandığım Michelin Alpin 5 kış lastikleri bile aracın üzerinde gelen bridgestone lastiklerden daha sessiz daha önceden Michelin yaz lastiğinide Elentra aracımda kullanmıştım. Bariz şekilde konforda ve yol tutuşunda fark ettiğini deneyimledim, 2020 eco elegans aracım üzerindeki lastikleride ilk fırsatta değiştirmeyi düşünmekteyim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar hepinize teşekkürler sanırım Goodyear EGP de karar kılacağım gibi.
Ama bizim 215 55 16 Turanza lastikler 69db. EGP ise 68 db. Cidden o kadar fark ediyor mu hayret ettim :)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Michelin yumuşak hamurlu kaliteli lastik yalnız pahalı baya, Falken Ziex'i çok görüyorum fiyat performans olarak övüyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de bridgestone turanza mağduruyum. 2020 eco executive aracım var. Ses konusu artık tak ntı oldu. Michelin primacy 4 almayı düşünüyorum. 215 50 r17 lastik ebatlarım. Sizce Aracın içeri aldığı sesi bariz şekilde azaltır mı michelin...

agit

0
Benim de bu aralar aklımdaki soru bu? 2018 elegance var ben de lastiklerim bi yıl daha gider dedim de bugün fark ettim ön lastik bombe yapmış değişmek gerekiyor bir taneyi değişsem de sıkıntı komple değişmek gerekiyor michelen çok pahalı fiyat performans lastiklerine bakıyorım. Brigstone tercihim değil ses olayı çok kötü,tecrübesi olanları tavsiyesini almak isterim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Benim de bu aralar aklımdaki soru bu? 2018 elegance var ben de lastiklerim bi yıl daha gider dedim de bugün fark ettim ön lastik bombe yapmış değişmek gerekiyor bir taneyi değişsem de sıkıntı komple değişmek gerekiyor michelen çok pahalı fiyat performans lastiklerine bakıyorım. Brigstone tercihim değil ses olayı çok kötü,tecrübesi olanları tavsiyesini almak isterim

Sessiz, performansı iyi ve yakıt ekonomisi iyi lastikler:
Goodyear Efficientgrip Performance 2
Michelin Primacy 4
Nokian Wetproof
Falken Ziex Ecorun 310
Nokian iLine 2

Bridgestone'un T005 lastikleri kısmen sessiz.

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben goodyear efficentgrip performance 2 aldım yaklaşık 500 km oldu contiden sonra gayet sessiz ve performansı iyi

Geri