Civic İdtec p24c6 partikül filtresi ısı sensörü hatası

Ad Soyad
Bilge han
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar. Son bir kaç gündür P24C6 kurum filtresi ısı sensörü arızası hatası alıyorum. Daha önce yaşayan var mı önerileriniz nedir

Çözüm
Dizel p24c6 sorunun çözümünü buldum. Araç garantiliyse servis sensörü değiştiriyor. Garanti kapsamı düşündüyse parça 22/25bin arası servisten değiştirebiliyorsun. Ya da yazılım ile hatayı sildirmek
Ad Soyad
Cengiz Öztürk
Aracınız
Civic FC5 2018
Anladım geçmiş olsun, üzücü. Ben de 2. El aldım fakat aldıktan 2 3 ay sonra çıktı arıza. Exper sırasında veyahut ekran da hiçbir şekilde yoktu. 2018 model bizim araçta muhtemelen 60 bin civarlarında çıktı bizde de. Bir çok özel servise de sorum ilgilenen yok genel de bu şekil de kullan diyorlar. Egzoz üzerinde ki kurum engelleyici parça arıza vermiş. Sizde ki arıza kodları da aynı mı peki.
Aynı arıza kodu evet egzoz kurum sensörü. Özel servisler yapmıyor sıkıntılı olduğu için sanırım en güzeli kendi servisi garantili ama o da sürekli bozulacaksa anlamı yok. Ekrandaki işaret ne olursa olsun moral bozucu arabadan soğudum. Bir de devamında dpf arızalanma sıkıntısı varmis onda da masraf 80-100 bin civarı dedi servis.

Ad Soyad
Selim alıcı
Aracınız
Civic FC5 2021
furkanoto_batman Furkan oto elektronik diye geçiyor. Instagram da bu kişinin reels videosun da görmüştüm bizim gibi aynı sorundan muzdarip araca uygulamışlar sordum , cevap olarak partikül arızası olduğunu videodaki araca da uyguladık egzoz içi filtre değiştirilip yazılımsal silinecek dedi. Bursa da ise aynısını söyleyen Nexus performance Bursa nickli kişiydi.

Geri