civic ies vs astra j 1.4 turbo

Aracınız
Civic EK
1.6 vti elimizde yok maalesef ama vti olsa astrayla denemeye gerek bile duymam vti uzar
hala deneyemedik denediğimizde video çekeceğim
ben civicin alacağını düşünüyorum çünkü astraya bindiğimde bilmiyorum ama hiç uzayamıyor gibiyde ne bileyim bi hantallık vardı arabada sanki
hazır buraya yazmışken burdan devam edeyim
2010 b6 kasa passat 1.4 tsi 122 likle benim iesi kaldırsam mı sizce :D
ama bu önemli çünkü passatcı sadece deneme için kalkmam diyor yani kesin bi cevaba ihtiyacım var :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
1.6 vti elimizde yok maalesef ama vti olsa astrayla denemeye gerek bile duymam vti uzar
hala deneyemedik denediğimizde video çekeceğim
ben civicin alacağını düşünüyorum çünkü astraya bindiğimde bilmiyorum ama hiç uzayamıyor gibiyde ne bileyim bi hantallık vardı arabada sanki
hazır buraya yazmışken burdan devam edeyim
2010 b6 kasa passat 1.4 tsi 122 likle benim iesi kaldırsam mı sizce :D
ama bu önemli çünkü passatcı sadece deneme için kalkmam diyor yani kesin bi cevaba ihtiyacım var :D
> Şimdi uzak doğu araçları hızlanırken hissettirir. Avrupa araçları hissettirmez. Sadece kadrana baktığında hızlı gittiğini farkedersin.
> Passat veya başka araç farketmez size bir taktik vereyim. Öncelikle kendi aracınızın 0-100, 0-200 ve 50-200 saniyelerini iyi belirleyin. Sonra deneme yapmayı düşündüğünüz araçlar hakkında youtubeta hızlanma zamanlarını öğrenip karşılaştırın. Süreler yakın veya daha iyi ise deneme yapabilir.
> Başka bir husus eski araçlar ile hızlanmada sürücü etkeni çok önemli olur. Devir ve vites kombinasyonu çok iyi ayarlanması gerek. Kaçırmadan pürüzsüz ivmelenmen lazım. Otomatik araçlarda sürücü için çok etkileyen bir durum yok. Gerisi araç bakımları ve lastiklerdir. 4. vites 200 km. sizin son limitiniz olur.

İlgili hızlanma videosu:

Geri