Civic Periyodik Bakım Fiyatları - Özel Servis mi Yetkili Servis mi?

Herkese merhaba ve iyi hafta sonları arkadaşlar, bugun aracım için şanzıman yağ çubuğunun 2-3 cm sol tarafında bulunan şanzıman hava tahliye tapası düştüğü için servisten temin etmek için gittim bunun yanında bakım ve parça fiyatlarınıda öğrendim sizlerle paylaşmak istedim (bu arada şanzıman hava tahliye tapası 34 tl)

Standart 10k bakım 1250 tl ( yağ+yağ filtresi+hava filresi+polen filtresi+lpg filtresi ve lpg nin ayarlarının kontrolu ve aracın diğer rutin kontrolleri)

Ayrıca
Şanzıman yağı değişimi +430 tl
Firen hidroliği + 150 tl
Benzin filtresi değişimi+700 tl
Tahrik kayışı değişimi +450 tl

Birde eğer 10k bakım parçalarını servisten alır kendim yada dışarda bi serviste yaptırım derseniz

Şanzıman yağı (1lt) 110 tl
Motor yağı (0w-20 4lt) 450 tl
Yağ filtresi 65 tl
Polen filtresi 140 tl
Hava filtresi 150 tl
Hay masallah 10k bakimina bak be !

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Herkese merhaba ve iyi hafta sonları arkadaşlar, bugun aracım için şanzıman yağ çubuğunun 2-3 cm sol tarafında bulunan şanzıman hava tahliye tapası düştüğü için servisten temin etmek için gittim bunun yanında bakım ve parça fiyatlarınıda öğrendim sizlerle paylaşmak istedim (bu arada şanzıman hava tahliye tapası 34 tl)

Standart 10k bakım 1250 tl ( yağ+yağ filtresi+hava filresi+polen filtresi+lpg filtresi ve lpg nin ayarlarının kontrolu ve aracın diğer rutin kontrolleri)

Ayrıca
Şanzıman yağı değişimi +430 tl
Firen hidroliği + 150 tl
Benzin filtresi değişimi+700 tl
Tahrik kayışı değişimi +450 tl

Birde eğer 10k bakım parçalarını servisten alır kendim yada dışarda bi serviste yaptırım derseniz

Şanzıman yağı (1lt) 110 tl
Motor yağı (0w-20 4lt) 450 tl
Yağ filtresi 65 tl
Polen filtresi 140 tl
Hava filtresi 150 tl

Merhaba, forumda yeni konu açmadan önce arama yapınız. Açtığınız konunun benzeri bulunmaktadır. Forumda tekrarlayan konular olmaması için konuyu kapatıyorum.
Forumda bulunmayan ve bizlere katkısı olabilecek yeni konularınızı bekliyoruz .

https://www.civictr.com/forum/civic-...kili-servis-mi

Geri