Civic rs chip uygulama

Aracınız
Arkadaşlar az önce race chiple görüştürm civic rs için malzeme gelmiş
220hp
275 tork
Oluyormuş araşlar kutu ile
Chip ile hiçbir bilgim yok daha önce kullanan varmı
Sizce faydalı olurmu herhangi bir yan etkisi varmıdır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bence chip için acele etmeyin, motorun mekaniği ve şanzımanın daha yüksek güçte ne yapacağı şu an da soru işareti.

güzel degerler:eek:k:

Cnyt01

0
Aracınız
Arkadaşlar az önce race chiple görüştürm civic rs için malzeme gelmiş
220hp
275 tork
Oluyormuş araşlar kutu ile
Chip ile hiçbir bilgim yok daha önce kullanan varmı
Sizce faydalı olurmu herhangi bir yan etkisi varmıdır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben racechip kullandım direk Almanya'dan almıştım. Biraz ayarı var kutu içinde. Default olan orta kararda yüzde 10 gibi değişim yapıyor. Max yüzde 20 ama en son ayarda fazla sağlıklı değil diye duydum kullanan arkadaşlardan. Bende orta karar kullandım .

Yazılım kadar etkili değil . %15-20 verim alıyorsun fakat bi sorun mu oldu 2 tane soket, sök anında eskisi gibi araç. Honda için 6 yıl garanti hayli uzun . Racechip mantıklı geliyor.

Sonuçta en fazla güç demek, en iyi chip demek değil.

cVc Rs

Aracınız
275 tork uzun vadede sorun çıkarır gibi düşünüyorum..240 km ve üstünü görecek aslında ama limit koymuşlar..bunu herhangi bişey takmadan yazılım ile yapılmaz mı?o limit kalkmaz mı..

Aracınız
Ben racechip kullandım direk Almanya'dan almıştım. Biraz ayarı var kutu içinde. Default olan orta kararda yüzde 10 gibi değişim yapıyor. Max yüzde 20 ama en son ayarda fazla sağlıklı değil diye duydum kullanan arkadaşlardan. Bende orta karar kullandım .

Yazılım kadar etkili değil . %15-20 verim alıyorsun fakat bi sorun mu oldu 2 tane soket, sök anında eskisi gibi araç. Honda için 6 yıl garanti hayli uzun . Racechip mantıklı geliyor.

Sonuçta en fazla güç demek, en iyi chip demek değil.

cVc Rs

% 10 yeter bence..ayrıca aracın %10 ek potansiyeli normal şartlarda var..üstü sıkıntı olur uzun vadede..istediğin zaman söküp çıkarman avantajlı bir durummuş..fiyatları pahalımıdır?

Cnyt01

0
Aracınız
% 10 yeter bence..ayrıca aracın %10 ek potansiyeli normal şartlarda var..üstü sıkıntı olur uzun vadede..istediğin zaman söküp çıkarman avantajlı bir durummuş..fiyatları pahalımıdır?

Sitesinde var fiyatları. Euro ile satılıyor Euro arttı tadı kaçtı . 3 modeli var verdiği yüzdeye göre fiyatı artıyor ben orta modeli kullandım iyiydi.

cVc Rs

Geri