civic rs garantiden koltuk döşemesi değişmi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar 2017 civic rs 56 bin km de olan aracımda koltuktaki deformasyon için servise gittim servis resimlerini çekti ve garantiden değişim onayı geldi birde koltuğun yukarı aşağı ayarlama kolu kırılacak gibi ses çıkarıyordu onuda garantiden değişim yapacaklarını söylediler.5E8C64E9-67CA-4AD9-9269-10D6EBE16A46.jpegC10715EA-CAC1-4926-9DA2-AFEB5BB9C41E.jpeg

Merhabalar 2017 civic rs 56 bin km de olan aracımda koltuktaki deformasyon için servise gittim servis resimlerini çekti ve garantiden değişim onayı geldi birde koltuğun yukarı aşağı ayarlama kolu kırılacak gibi ses çıkarıyordu onuda garantiden değişim yapacaklarını söylediler.Ekli dosyayı görüntüle 253219Ekli dosyayı görüntüle 253220

Garantiden değişmesi iyi bişey, inşallah bundan sonra mutlu rahat bir şekilde binersiniz.

Tekrardan merhabalar koltuk kılıfı değişimi yapıldı.Servis danışmanının söylediğine göre sırt kısımın koltuğun iskeleti ile değişim oluyormuş fiyatı ise doğru mu aceba ama abartı gibi geldi 12 bin küsürden bahsetti şükür garanti var:) birde yeni kılıfta biraz Açılmamış yerler var servis kullanımla düzelecek yerine oturacak diyor ama sizce nasıl resim ekliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 253588
Başarılı görünüyor, güle güle kullanın

S

Silinen üye 20336

Guest
Bu sınıf araçlarda benim bildiğim kadarıyla zaten gerçek der kullanılmıyor. Suni deri olması lazım
Deri direksiyon kaplaması ve deri koltuk döşemesi yapan bir işletmeciye sordum. Bakmadan önce deri olması mümkün değil dedi. Yine de bakayım deyip bakınca;
-“İlginç! Gerçek deriymiş” dedi. ☺️
Ben de mutlu oldum. ☺️

Uzun süreli kullanım sonrası durumları nasıl olacak yaşarsak göreceğiz ancak bana çok dayanıklı gibi görünmüyor koltuk döşemeleri... ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
bu koltukları koltuk deyip geçmeyin, sürücü koltuğu sol çıkıntısı içerisinde hava yastığı var ve bozulması deforme olması durumunda hem airbag hatası ışığı yakabilir hemde kazada vazife görmeyebilir, ayrıca koltuk ısıtma rezistansı, yanmaz alev geciktiren kumaş, kemer tokası sensörü, birisi oturduğu zaman emniyet kemerini takınız uyarısını iletmeye yarayan ağırlık sensörü vs. gibi elektronik özellikler bir tane koltuğu epey pahalı bir hale sokuyor.

civic in bir koltuğu bizim evdeki televizyondan çok daha komplike bir parça:) gerçi çoğu otomobilde artık böyle.

aman diyeyim koltuklarınıza azami derecede dikkat edin.

airbag ve koltuk ısıtma sebebiyle koltuk kılıfı yaptıracak yada hazır kılıf takacaksanız problem yaşayabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim koltuk kumaş olmasına bu sorun oluştu.Farklı marka araçlarda kullandum bu sorunu ilk defa hında fc5 kasada yaşıyorum.Daha 1. senesinde kapı üzerindeki plastik bantlar deforme oldu yetmedi üstüne şöför kısımı iç taraftaki kapı fitili yırtıldı.HondaTr bunu kullanıcı kaynaklı dedi.Araba üzerindeki malzemeler bu kadar mı kalitesiz ve bunun dışında motor kaputu üstünde nokta biçimde boya kalkıyor.Bu arabanın çok sorunu var.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2020 fc5 kumaş koltukta sağ ön yolcu kısmında sebebi belli olmayan bir deforme oluştu bugün servis fotolarını çekti kumaş koltukta ilk defa böyle bir sorun olduğu söylendi garantiye girmeye bileceği de dendi,hatta ilgilenen arkadaş garanti işlemi başlatmamak için baya bir uğraştı foto çeksekte kullanıcı hatası denecek dedi. Biraz zorlayarak foto çektirdim ve ben garantiden değişim işlemini başlatacağım dedi umarım yapmıştır ama kumaş koltukta oturak kısmında deforme olan birileri var mı merak ettim döşeme rengi bej

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri