Çizik giderici

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba aracım siyah fd6 üzerinde çizikler mevcut. Bu çizikler için önerdiğiniz bir marka varmı kendim uygulayabileceğim. Teşekkür ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Kılcal çizikleri cila ile giderebilirsiniz.
Eğer tırnak takılcak kadar derin ise düzeltmek zor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Acaba el ile fiyatıda uygun olan bir marka önerir misiniz? Birde aracın parlatmak istiyordum.
Ben bunu kullandım memnunum. Örnek iki kat krem cila kullanmış Fd6 göstereyim.
Eğer bunlada geçmez ise pasta size şart.

Nano Pratik Krem Cila 130 Gr+Uygulama Cila Pedi 49,90 TL yerine 34,90 TL
FB_IMG_1591561813021.jpeg

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben bunu kullandım memnunum. Örnek iki kat krem cila kullanmış Fd6 göstereyim.
Eğer bunlada geçmez ise pasta size şart.

Nano Pratik Krem Cila 130 Gr+Uygulama Cila Pedi 49,90 TL yerine 34,90 TL
Ekli dosyayı görüntüle 259766

Çok teşekkür ederim birde malum iç döşemeler bej rengi onlar için kaliteli bir temizleyici önerir misiniz ? Deforme olmasından korkuyorum açıkcası.

Aracınız
Civic FD6 2010
Çok teşekkür ederim birde malum iç döşemeler bej rengi onlar için kaliteli bir temizleyici önerir misiniz ? Deforme olmasından korkuyorum açıkcası.

Aşağıdaki aspirin ya da muadili ürün, marketlerde kolayca bulabilirsiniz. Bir ara "araç döşeme temizleyici" diye satılan ürünleri alırdım ancak aspirin de aynı işi görünce bunun ile devam ettim.
1591601702529.png

Benim kullanım şeklim;
  1. Aracın içi ve kumaşın serin olduğu ( güneşte ısınmamış) gölge de uygulamayı yapın. En ideali sabah serinliğinde yapıp öğlen sıcağında kurumaya bırakmak.
  2. Temizlenecek kumaşı nemlenecek kadar ıslatın, ıslak bir bez ile silebilir ya da sprey ile yapabilirsiniz.
  3. Aşağıdaki aspirin dediğimiz (ya da muadili) spreyi en az yarı yarı sulandırın, kumaş üzerine sıkın ve elbise fırçası ile ovalayın.
  4. Temizlenece kumaşı fazla ıslatırsanız su döşeme altındaki süngere ulaşır ve kurumaya yakın süngerdeki kirleri kusmaya başlar dikkat edin. Başınıza gelirse şayet oradaki sünger kurumadan buradaki temizlik işinize devam etmeyin.
  5. Daha sonra sırası ile hafif ıslak, nemli ve kuru bezler ile kumaşı durulayın.
  6. Lekenin zorluğuna ve olası deformasyonu da dikkate alarak deterjan yoğunluğunu değiştirin.
  7. İlk denemelerinizi görünmeyen yerlerdeki kumaşlar üzerinden yaparsanız emin bir şekilde başlarsınız.
Ovalama kısmını kolaylaştırmak için ben elbise fırçasını ortasından delip civata bağladım onu da şarjlı matkaba takıyorum baya kolaylaştırıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri