Cızırtı sorunu

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese hayırlı günler geçtiğimiz ay yeni sıfır civic aldım arabamın içinde sunroof ve isiklandirmanin ordaki havalandırmadan cızırtı sesi geliyor bastırınca gidiyor bu sesi tamamen kesmek için ne yapabilirim servise gidip işlem yaptıran varsa serviste nasıl çözüyorlar bilgi paylaşırsanız sevinirm.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese hayırlı günler geçtiğimiz ay yeni sıfır civic aldım arabamın içinde sunroof ve isiklandirmanin ordaki havalandırmadan cızırtı sesi geliyor bastırınca gidiyor bu sesi tamamen kesmek için ne yapabilirim servise gidip işlem yaptıran varsa serviste nasıl çözüyorlar bilgi paylaşırsanız sevinirm.

Forumda sorunuz ile ilgili bir çok konu mevcut lütfen arama yapın.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı sorun bende (2018 elegance) vardı,hatta sol kemerden de trim sesleri geliyordu.Mersin Honda Akbayrak'a servise götürdüm. tavan döşemesini söktüler, yaklaşık 1 gün uğraştılar.Hangi işlemleri yaptıklarını tam olarak bilmiyorum ama ilk etapta sesi tespit etmek için test sürüşüne çıktığım usta çok uğraştığını söylemişti.Uygun bir uslupla derdini anlatırsan garanti kapsamında hallederler diye düşünüyorum.Mersin deki servis çok ilgili şanslıyız bu konuda.

Geri