Civic FC5 Çok şükür teslim aldım aracımı

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bildiğiniz varmı kaliteli engine cover , birde ses yalıtımı sağlıyor mu az da olsa yoksa sadece göstermelik mi ?
Ben görsellik olarak düşünüyorum. Bildiğim bir yer yok. Videolarda görmüştüm yabancı kullanıcılarda. Amazon.com da falan olabilir. Bence karbon olmalı o kısım

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Rampada aracınız bagiriyorsa S e çekip kulakcikla manuel vites yükseltin hızınız biraz azalsa bile aracınız bagirmaz

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vitesi s yada d ile kullanmak bir şey değiştirir mi acaba denemeyi düşünüyorum veya sürekli s de kullansam bir sıkıntı olur mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Önceki mesajlarda olabilecek boya sorunları konusuyla ilgili yazılarınız vardı, ne yaptınız bunu acaba merak ettim.
Alırken ya da sonrasında aracı ekspertize sokup kontrol ettirdiniz mi ?

Teslim aşamasında vs herhangi bir sorun yaşadınız mı ?

Teşekkürler.

Boya konusunda bir şey yapamadım tanıdığım bir ekspere göstereceğim sonrasında ama başıma şöyle bir olay geldi teslim alırken

Arabayı anlatan arkadaş işte şurası şöyle böyle dedi bagajı açma tuşunu gösterdi açmak için yanlışlıkla kaputu açtım neyse adam motoru gösterdi öyle olunca elinle kaputa bastırma orta yükseklikten kaputu bırak o yerine oturur dedi bir denedi olmadı iki denedi olmadı üç denemesinde de olmayınca daha marşına basmadığım araca servisten bir usta gelerek kaput kilidini söküp ayar yaptı olmadı kaputta ki kilit mekanizmasına giren Demir’i çekiçledi bir tuhaf oldu

Aracınız
Civic FC5 2017
Ne işe yarıyor bu engine cover az biraz bilgi verirmisiniz

Yeni nesil premium otolarda kaputu açınca direk motoru görmezsiniz, koruma yada ses yalıtım bölgesi olur (plastik gibi), onu açınca motora ulaşırsınız. tabi bizim dediğimiz biraz estetik durması ve az da olsa bağırmaların sesini kesmesi idi.

Örnek passat motoru,
passat.JPG

Aracınız
Civic FC5 2019
S

Silinen üye 20336

Guest
Boya konusunda bir şey yapamadım tanıdığım bir ekspere göstereceğim sonrasında ama başıma şöyle bir olay geldi teslim alırken

Arabayı anlatan arkadaş işte şurası şöyle böyle dedi bagajı açma tuşunu gösterdi açmak için yanlışlıkla kaputu açtım neyse adam motoru gösterdi öyle olunca elinle kaputa bastırma orta yükseklikten kaputu bırak o yerine oturur dedi bir denedi olmadı iki denedi olmadı üç denemesinde de olmayınca daha marşına basmadığım araca servisten bir usta gelerek kaput kilidini söküp ayar yaptı olmadı kaputta ki kilit mekanizmasına giren Demir’i çekiçledi bir tuhaf oldu

Ben aracı teslim alacağımda da sol arka kapı kapalı olduğu halde sanki tam kapanmamış gibi biraz çıkıntılı duruyordu. Görevli arkadaşa gösterdim bu nasıl olacak diye...
Ben onu hemen ayarlatırım dedi servis tarafına çekti aracı.
Getirince baktım ayarlamışlar ancak ayar işlemine sizin araçta olduğu gibi çekiçte müdahil olmuş gibi geldi bana da... Kapıdaki kilidin araç tarafındaki karşılığını çekiçlemişler bence. ☺

S

Silinen üye 20336

Guest
Yeni nesil premium otolarda kaputu açınca direk motoru görmezsiniz, koruma yada ses yalıtım bölgesi olur (plastik gibi), onu açınca motora ulaşırsınız. tabi bizim dediğimiz biraz estetik durması ve az da olsa bağırmaların sesini kesmesi idi.

Örnek passat motoru,
Ekli dosyayı görüntüle 255220
Yanlış bilgilendirmeye sebebiyet vermemek için bir düzeltme yapmak istiyorum @eudorias ;
Passat premium bir otomobil değildir. ??

Geri