Cruise Control

Arkadaşlar 2005 Honda Civic için cruise control takılabiliyormu ben bazı araçlarda sonradan takıldığını biliyorum....kaldıki bir önceki aracım olan Fiat punto ya sonradan takmıştık...bilgisi olan veya Ankarada takabilecek birisi varsa öğrenmek isterim

Aracınız
Bizde [MENTION=194]Can[/MENTION] la çok istişare ettik fakat bizim gaz pedali elektronik olmadığı için sıkıntılı olacağını dusunerek vazgectiik

Tapatalk....

Aracınız
Bu arada kendinizi tanitmqmissiniz galiba modlarimizin gözünden kaçmış sanırım

Tapatalk....

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Elektronik gaz pedali olan modellerde montaj kolay fakat gaz telli olunca cok teferruatli oluyor cruise. [MENTION=563]bilisim[/MENTION] in de bahsettigi gibi vazgectik. Fakat Turkiye'de vtec2ye cruise takan var, sadece parca olarak 600 700 civarina mal oldugunu biliyorum isciligi kendi yapmisti ve parcalari Amerika'dan getirtmisti.

Kendinizi ilgili konuda tanitir misiniz.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Ali334

0
Aracınız
Bende düşünüyordum ama arkadaşların dediği gibi uğraştırdığını duydum o yüzden vazgeçtim

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=1508]Ali334[/MENTION] [MENTION=563]bilisim[/MENTION] [MENTION=982]mustafasimsek42[/MENTION]
arkadaslar belki faydası dokunur, parçalar ebay den getırtılmıstır. dıreksıyon kumandası crv cıkmasıdır ve son olarak kontroller double dın den yapılabılır vaziyetteydi. tesısat arkadasımız kendısı cekmıs olup bıraz bılgı ve pratikle yapılacak birşeydir, servis manual kıtapcıgı sayesınde başarıya kavusmustur.
toplam malıyet:beyin+motor+on/off anahtar 180tl tuttu amerikadan geldi. düğmeler ise sağ sol 100 tl tuttu ingiltereden geldi.

ÇP:Hız 40 tan sonra devreye giriyor,göstergede yeride hazır lambasını taktım cruise control yazıyor.direksiyon butonlarından hız arttırdıkça cc motoru gaz telini yavaş yavaş çekiyor,fren debriyaj yada cancel tuşuna bastığımda devreden çıkıyor.

aracın 2003 model olması lazım yanlıs hatırlamıyorsam.
bursadan Muhammed isimli bir arkadasımızın projesiydi.

gocebes7 reis Harikasın illaki bir çözümü var diyordum grande punto eski aracima taktirmistik. ..bunda da olsa süper olur diyorum. ...Bursadaki kardeşimiz veya bu işi Ankarada yapabilecek bir arkadaş varsa parcalari getirtip uygun bir işçilikle yaptırmak isterim..vtec2 benim aracım otomatik

Aracınız
arkadasa ulasacagimi sanmiyorum ama aksam sansimi deneyim. okumlu ya da olumsuz donus yapayim size.
yardimim dokunduysa ne mutlu bana.

Geri