Cyclone Arayüzleri

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba, yeni fb7 sahibi olarak aranıza katıldım aracın fotoğrafını yakında paylaşacağım.

Sizlerden istediğim kullandığınız arayüzleri fotoğraflayıp altına da linkini paylaşır mısınız? Anakonuda link gördüm ama fotoğrafları yok, bilmediğim temayı da deneyip aracı riske atmak istemiyorum. Hem kendim için hem de baska fb7 kullanıcıları için temasını değiştirecek arkadaslara yardımcı oluruz.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bir de kendimiz arayüzleri edit yapabilir miyiz? İnternette .rrui editör diye bir program bulamadım. Kendimiz nasıl arayüz yapabiliriz acaba? Veya arayüzdeki beğenmediğimiz vs özellikleri nasıl kaldırırız?

Aracınız
Civic FB7 2013
bb9dc347-f038-4c42-b98d-1618cb3729d6.jpg

Benim araçta bundan var ve ben temayı hiç beğenmedim. Benim için de faydalı konu olacak. Kullandığınız skinleri fotosuyla beraber linki de paylasın lütfen

RRUI Editor'ü ben buradan bulmuştum. Linkler aktif ise indirebilirsiniz.

Birde burası var.
Ama kayıt gerektiriyor ve Almanca.

Bu işlem riskli haberiniz olsun. Ben WinCE 6.0 Emulator üzerinde test edip arabaya atıyordum. Cihazı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz. Gelirse de Android bir sistem alırsınız :) (Ben cihaz ölsün diye bekliyorum IPS ekranlı Android bir cihaz almak için)

Forum da da konuları var.

Aracınız
Civic FB7 2013
RRUI Editor'ü ben buradan bulmuştum. Linkler aktif ise indirebilirsiniz.

Birde burası var.
Ama kayıt gerektiriyor ve Almanca.

Bu işlem riskli haberiniz olsun. Ben WinCE 6.0 Emulator üzerinde test edip arabaya atıyordum. Cihazı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz. Gelirse de Android bir sistem alırsınız :) (Ben cihaz ölsün diye bekliyorum IPS ekranlı Android bir cihaz almak için)

Forum da da konuları var.
Hocam peki forumdaki arayüzlerin Vs. Fotosu falan var mı ona göre yükleyelim.bir de bu arayüzler vs ses kalitesini etkiliyor mu ben öyle okumuştum sanırım. Ses kalitesini naosl düzeltcez

Arayüzler ses kalitesini düzeltmiyor. Sadece renk görüntü değişir.
Ses kalitesi için ses ayarlarında Gelişmişte sağ tarafta (Şu an tam hatırlayamıyorum) 0-12 aralığında değişen bir şey vardı. (Ses karıştırıcı olabilir) O ayarı değiştirince ses kısılıyor ama kalite artıyordu.
Bu dediğim ayar Black Edition üzerinde gelen multimedya için geçerli ama diğer versiyonlarda da çalışabilir.

Bende son kullanıcı olduğumdan kendi cihazım dışında cihaz tanımıyorum.

Geri