Cyclone multimedia 2015 fb7 elegant

Aracınız
İyi günler ben geçen aylarda 2015 fb7 kasa araç satın aldım. İçinde Cyclone marka cihazla beraber fakat aldığım arkadaş cihazın açılış ekranına kendi fotoğrafını koymuş. Aracın kontağını açınca 3-5 saniye o fotoğrafı görüyorum sonra kayboluyor. Açıldıktan sonra duvar kağıdını değiştirdim ama açılış ekranında ki fotoyu kaldıramıyorum. Konuyla alakalı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi günler ben geçen aylarda 2015 fb7 kasa araç satın aldım. İçinde Cyclone marka cihazla beraber fakat aldığım arkadaş cihazın açılış ekranına kendi fotoğrafını koymuş. Aracın kontağını açınca 3-5 saniye o fotoğrafı görüyorum sonra kayboluyor. Açıldıktan sonra duvar kağıdını değiştirdim ama açılış ekranında ki fotoyu kaldıramıyorum. Konuyla alakalı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Muhtemelen açılışta gözüken araç logosunu değiştirip kendi resmini koymuş, araç ayarlarını kurcalayın logo değişim kısmından değiştirmeniz gerekiyor.

Aracınız
Araç ayarlarında yani ı-mid ekranında açılış logosunu kapat aç tuşu var oda i-mid ekranındaki logoyu açıp kapatıyor ama bir türlü multimedia cihazındaki fotoğrafı kaldıramadım yada değiştiremedim. Cihazda sadece duvar kağıdını değiştirme imkanı veriyor. Açılış logosuyla alakalı bir ayar bulamadım

Aracınız
Civic FB7 2012
cihazı fabrika ayarları yapmayı deneyebilirsin..

Aracınız
Cihazda ufak bi reset tuşu var ama basmama rağmen cihazı sıfırlamıyor. Ayarlarda da sıfırlamayla alakalı bir yer bulamadım denemediğim şey kalmadı. Müşteri hizmetlerini aradım cihazı gönderin diyolar Düzcede yaşıyorum İstanbula git gel 1 hafta sürer o zamana kadar teypsiz kalırım yerine takacak başka bir teypte yok elimde. Düzcede anlayan kimsede çıkmadı. Çaresiz kaldım desem yeridir :)

Geri