Değerli görüşlerinize ihtiyacım var...

Aracınız

Arkadaşlar nokta atışı yapmış gerekeni yazmışlar o fiyata küçük fazla seçenek yok.
Ekstra dan
Böyle bişey tavsiye ederim
Corolla Ae 101 kasa Hondaya geçmeden önceki arabamdı, şu an babam kullaniyor, bulabilirseniz abs ve klima olan special paketini alin derim, motoru çok dayaniklidir, yakit olarak bizim hondalardan bir tık daha tasarrufludur, sürüş keyfi alti yere yakin olduğu için harikadir, ön takimi ve frenleri biraz zayiftir, size tavsiyem birde her ihtimale karşi şanzimanina bakitip alin, pişman olmazsiniz...

kutad19@fb7 eco executive

S

Silinen üye 20336

Guest
Arkadaşlar merhaba,
Burası civic forumu olsa da bilgi almak niyetindeyim? Malum okulların açılmasıyla ikinci bir araç ihtiyacı oluştu. Konuyu buraya açmamda umarım sakınca yoktur. 40 bine kadar ne alınır? Düz vites olabilir. Dizel olmayacak. Eşim kullanacak, hatchback araç tercihim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba değerli forumdaş;
Belirttiğiniz fiyat civarlarında benim önerim eski ve orijinal otomobillerden yana olur. HB olması seçenekleri biraz daha fazla sınırlayacak tabi eski otomobillerde. Sizin için bakacağım webden. Bulduklarımı paylaşırım.

Keyifli forumlar dilerim.

Hocam epey bir baktım ilanlara. En yüksek fiyatı da pazarlıkla aşağı çekilir düşüncesiyle 43 bin TL seçtim. Otomobil fiyatlarının bu hale geleceği hiç aklıma gelmemişti. Fiyatları her gördüğümde yeniden şaşırıyorum!
HB kasa olunca seçenekler iyice azalıyor.
-Clio, Twingo, İbiza, 106-206-306, Polo, Corsa, Civic, Mazda gibi otomobillerin uzaktan bakınca fena görünmeyenlerine rastladım.
İçlerinde benim tercihim elbette en iyi korunmuş olan araç olur. Marka olarak da önce Japonlar tabiki.

Sedan yada Mazda 626 HB gibi küçük olmayan araçlar seçeneklerinizde olsa ve fiyatı biraz daha yukarıya çekebilseniz ilk aklıma gelenlerden Camry, Accord, Avensis, 626, Xedos, Granada, BMW, Volvo, Rover, Saab, Mercedes’in iyi durumda olanları bulunabilir diye düşünüyorum.

Güzel bir şeyler bulurum diye düşünmüştüm ancak pek faydalı olamadım. Hakkınızda hayırlısı hocam.

gunesec

Özel Üye
Hocam epey bir baktım ilanlara. En yüksek fiyatı da pazarlıkla aşağı çekilir düşüncesiyle 43 bin TL seçtim. Otomobil fiyatlarının bu hale geleceği hiç aklıma gelmemişti. Fiyatları her gördüğümde yeniden şaşırıyorum!
HB kasa olunca seçenekler iyice azalıyor.
-Clio, Twingo, İbiza, 106-206-306, Polo, Corsa, Civic, Mazda gibi otomobillerin uzaktan bakınca fena görünmeyenlerine rastladım.
İçlerinde benim tercihim elbette en iyi korunmuş olan araç olur. Marka olarak da önce Japonlar tabiki.

Sedan yada Mazda 626 HB gibi küçük olmayan araçlar seçeneklerinizde olsa ve fiyatı biraz daha yukarıya çekebilseniz ilk aklıma gelenlerden Camry, Accord, Avensis, 626, Xedos, Granada, BMW, Volvo, Rover, Saab, Mercedes’in iyi durumda olanları bulunabilir diye düşünüyorum.

Güzel bir şeyler bulurum diye düşünmüştüm ancak pek faydalı olamadım. Hakkınızda hayırlısı hocam.

Üstat ben de çok şaşırıyorum. Sürekli bir ona bir buna bakıyorum. 20 yaşında eli yüzü düzgün bir araca 50bin diyorlar. Küçük olmasının sebebi eşim şehir içinde kullanacak. Yoksa sedan olunca seçenek artıyor.

Japon benim de önceliğim ama o fiyatlara düzgün japon hiç rastlamadım.
Teşekkür ederim, emeğinize sağlık. ?

S

Silinen üye 20336

Guest
Üstat ben de çok şaşırıyorum. Sürekli bir ona bir buna bakıyorum. 20 yaşında eli yüzü düzgün bir araca 50bin diyorlar. Küçük olmasının sebebi eşim şehir içinde kullanacak. Yoksa sedan olunca seçenek artıyor.

Japon benim de önceliğim ama o fiyatlara düzgün japon hiç rastlamadım.
Teşekkür ederim, emeğinize sağlık. ?
Rica ederim. Sizin de canınıza sağlık hocam.??
İyi bir şey denk gelirse paylaşırım. ?

Geri