Dikiz aynaları gündüz led.(şeytan gözü)

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=6]avansis[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=747]hakan[/MENTION]uzun [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]
Sizin yüzünüzden fb7 ye gececem az kaldı
Projelerin ardı arkası kesilmiyor :)

Hocam memnlyetle bekleriz;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

cok guzel olmus, hayirli olsun.
gunduz sinyallerin yanisi ile ilgili video koyabilirseniz 200 tl masraf kapisi acilabilir:)

Aracınız
Gene bir led ışık vb. içerikli bir konu ve gene [MENTION=6]avansis[/MENTION] .
Abi çok şık olmuş. Hayırlı olsun .:clap:

tekin

0
Aracınız
Abi mükemmel ya tahmin ettiğimden çok daha estetik durmuş. Fikir babası olarak cok tesekkur ederim size. Benim ledler de geldi şu anda postanede teslim almamı bekliyorlar. Tek endişem burada (Mersin'de) bağlantısını yaptıracak kimse bulamamak. Montaj işlemini bir sekilde yapabileceğimi düşünüyorum ama elektrik bağlantısı ile ilgili yardıma ihtiyacım olacak. Tekrar hayırlı uğurlu olsun Allah güle güle, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Trust

0
Aracınız
[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] vay doktorum :) sagolasın sende doktorsun digeride aranızda ciddi kalite farkı var adamsın :)

[MENTION=697]ikokci[/MENTION] çok teşekkür ederim dostum.

[MENTION=42]eternaltr[/MENTION] seninki yanında biz kanıyız be kardeşim.

[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] nedirki hakanım ya chıne post olsa idi ne yapacak idin.

[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] mevla gönlünüze göre versin ;)

[MENTION=245]tombilibu[/MENTION] müsayit bir zaman hallederim dostum.

[MENTION=39]Chronicle[/MENTION] onure ettiniz beni teşekkür ederim.

Trust

0
Aracınız
keşke tek sorun elektrik olsa bana kalırsa monatjı daha zor.sizin araç daha yeni tırnaklar kale gibidir en azından biraz güneş yese yumuşayıp salsa kendini daha ii olurdu ama ne yazıkki buna zaman yok.
siz bi araştırın olmassa aynaları söküp gönderin bana ben montajı yaptırıp gönderirim elektrik işi coçuk oyuncagı dostum zaten.

kafanıza takılan bi sorunda ben yardımcı olmaya çalışacagım:eek:k: [MENTION=1096]tekin[/MENTION]

tekin

0
Aracınız
keşke tek sorun elektrik olsa bana kalırsa monatjı daha zor.sizin araç daha yeni tırnaklar kale gibidir en azından biraz güneş yese yumuşayıp salsa kendini daha ii olurdu ama ne yazıkki buna zaman yok.
siz bi araştırın olmassa aynaları söküp gönderin bana ben montajı yaptırıp gönderirim elektrik işi coçuk oyuncagı dostum zaten.

kafanıza takılan bi sorunda ben yardımcı olmaya çalışacagım:eek:k: [MENTION=1096]tekin[/MENTION]
Aynaları söküp göndermek benim de aklıma gelmişti aslında. Bir bakayım işin içinden cikamazsam sizden yardım isterim ?. İlginiz için çok teşekkür ederim.
Forum güzel, dostluk arkadaşlık güzel, sizler güzelsiniz, e arabam da güzel, Allah herkese böyle güzellikler nasip etsin ???

Trust

0
Aracınız
[MENTION=1096]tekin[/MENTION] amin.
dostum hepimiz zincirin halkalarıyız hepsi bu ;) iyi yada kötü biri eksik oldumu çark dönmez:)

Base

0
İsmail abi mükemmel görünüm olmuş yaptırmak lazım Class duruyor ancak beyaz olara süreklimi yanıyor ? Sürekli yanıyorsa onu iptal edebiliyormuyuz ? Sadece sinyallerde çalışıyor mu ?

Teşekkürler

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Trust

0
Aracınız
Sağol emrah.
Beyazı sürekli yanıyor eğer ister isen cam kilitleme tuşuna bastığında istersen söndürmek mümkün.
Senin tercihine kalmış bir durum sinyallerde çalışıyor. [MENTION=258]Base[/MENTION]

Geri