Direksiyon deri kaplama hakkında

Ad Soyad
Ramazan Uçar
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba aracımın direksiyonun deri kaplama yaptırmak istiyorum. Bu konuda sağlam firmalar var mı acaba? Önereceğiniz yerler var mı?

Merhaba aracımın direksiyonun deri kaplama yaptırmak istiyorum. Bu konuda sağlam firmalar var mı acaba? Önereceğiniz yerler var mı?
Ben kendisine uygun kaplama aldım , İskender oto hepsiburdadan,kendim diktim kullanıyorum,çokta güzel oldu,fakat suni deri,1 ,2 sene sonra eskimeye başlarsa bunu çıkartıp aynı kalıpta gerçek deriden diktirip kaplıycam tekrar,Aliexpresste orijinal deri olan 1500 TL fiyatı,bana pahalı geldi.

Ad Soyad
Ramazan Uçar
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben kendisine uygun kaplama aldım , İskender oto hepsiburdadan,kendim diktim kullanıyorum,çokta güzel oldu,fakat suni deri,1 ,2 sene sonra eskimeye başlarsa bunu çıkartıp aynı kalıpta gerçek deriden diktirip kaplıycam tekrar,Aliexpresste orijinal deri olan 1500 TL fiyatı,bana pahalı geldi.
yani yıl olmuş 2023. ben 750 ye almıştım aracımı 2022 eylül ayında. şu direksiyon kılıfını deri yapsaydınız keşke. ayıp be kardeşim.

Ad Soyad
Umt ygt
Aracınız
Civic FE1 2021
Bazen bende bu niye böyle diyip kendi kendime söylenip kendime kendime cevap veriyorum, almasaydın o zaman kardeşim :ROFLMAO::ROFLMAO:

Geri