Direksiyon Kılıfı

Aracınız
Civic ES7 2002
Güzel yapmış gerçekten, ne kadar sürüyor yapması ve fiyat nedir acaba?
gitmeden önce mümkünse arayın yoğunluk olabiliyor ve aracınız makyajsız kasa ise söyleyin ona göre kalıp yapsınlar benim araç makyajsız olduğu için makyajlının airbag farklı olduğu için biraz olmadı 1.30 da başladılar 2.45 gibi çivarı sonlara geliyorlardı yoğunluk vardı birde minimum 1 saat 20 dakika sürer sanırım

Aracınız
Civic FC5 2019
gitmeden önce mümkünse arayın yoğunluk olabiliyor ve aracınız makyajsız kasa ise söyleyin ona göre kalıp yapsınlar benim araç makyajsız olduğu için makyajlının airbag farklı olduğu için biraz olmadı 1.30 da başladılar 2.45 gibi çivarı sonlara geliyorlardı yoğunluk vardı birde minimum 1 saat 20 dakika sürer sanırım
Makyajlı benim aracım. Ama önceden irtibata geçerim. Fiyat söylemedin üstadım?

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız
Civic FC5 2019
200 tl fiyat çıkardı bana 20 tl indirdi 180 tlye geldi yeni kalıplı full alcantara var 200 tl bu şekilde 200 tl kendi sitesinde fiyat listesi var googledan arayıp bulabilirsiniz
Çok teşekkür ederim. Makyajlı kasa daha 1 yıllık aracın direksiyonu jiletle kesilmiş gibi oldu. Servise sormadım daha ama muhtemelen kullanıcı hatası diyecekler. Sormak da istemiyorum işin gerçeği, ama Bi şansımı demeyecem. Belki avukatlığım işe yarar :)

Aracınız
Civic ES7 2002
Çok teşekkür ederim. Makyajlı kasa daha 1 yıllık aracın direksiyonu jiletle kesilmiş gibi oldu. Servise sormadım daha ama muhtemelen kullanıcı hatası diyecekler. Sormak da istemiyorum işin gerçeği, ama Bi şansımı demeyecem. Belki avukatlığım işe yarar :)
iskender ustada tüm direksiyonlara yapmış bugünde porscheye yapmış hatta ben çok beğendim işçiliğini honda audi toyata reno pejo vw çoğu aracın yapıyor baya iyi bence bi konuşun belki yardımcı olur

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri