Direksiyon matlaştırma hk.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba.

2017 FC5 kullanıcısıyım. Direksiyondaki kaplama zamanla parlak hale geldi. Matlaştırma hakkında bilgisi olan var mı? ne? yapabilirim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız kaç km de ?

40 bin e kadarsa autoglym leather cleaner kullanırsanız matlaşır.

40 bin km yi geçtiyse yine dediğim ürünle biraz matlaşma olacaktır ancak ilk zaman ki kadife hissi ve matlık yakalanamaz.

Araca özel kılıflar mevcut, direksiyon üzerindeki trimlerin iç kısmına geçip orjinal gibi görünüyorlar.
@siviq hocam uygulamıştı sanırım.

Bu kılıflardan da tercih edebilirsiniz zaten bahsettiğim temizlik malzemesi ile aynı fiyatta.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız kaç km de ?

40 bin e kadarsa autoglym leather cleaner kullanırsanız matlaşır.

40 bin km yi geçtiyse yine dediğim ürünle biraz matlaşma olacaktır ancak ilk zaman ki kadife hissi ve matlık yakalanamaz.

Araca özel kılıflar mevcut, direksiyon üzerindeki trimlerin iç kısmına geçip orjinal gibi görünüyorlar.
@siviq hocam uygulamıştı sanırım.

Bu kılıflardan da tercih edebilirsiniz zaten bahsettiğim temizlik malzemesi ile aynı fiyatta.

@burakburak81 ben n11 den deri kılıf alıp kendim dikmiştim hocam. ilk günden beri hala memnunum. Ne bir parlama ne soyulma nede yıpranma olmadı. Alın ve kendiniz dikin zaten çok basit dikmesi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba. Uygun bir zamanda resim atar mısınız?

Buyrun hocam, eski sattığım makyajsız 2019 aracımdaki fotoğrafını atıyorum. şuan kullandığım 2020 makyajlıda aynı şekilde birebir direksiyon kılıfı. Kendim diktim.

Ekran görüntüsü 2020-09-15 120543.jpg

Geri