Direksiyon Problemi Hk.

Aracınız
Arkadaşlar geçen hafta direksiyon derisi yenilettim. Muhtemelen işlemleri gerçekleştirirken direksiyonu söktüler ve geri taktılar. Direksiyonun dönen kısmı ile sinyal ve silecek kolunun sabit durduğu alt pilastik direksiyonu çevirirken birbirine sürtüyor. Ben Direksiyon simidini yerine oturdurken bir pim pul gibi bir parçayı takmayı unuttuklarını düşüyorum. Direksiyon bir pul kadar (2 3 milim kadar) yukarı kalksa sürtme olmayacak. gözünüzde canlanması için bir resim paylaşıyorum. Dİreksiyonu sökmek zor mu olur veya ne yapılabir. Fikirlerinize ihtiyacım var. direksiyon.png

Aracınız
Civic FD6 2008
Yaptırdığınız yere götürün sıkıntıyı söyleyin yapsınlar hocam.Sonuçta yeni kaplatmışınız direksiyonu.

Aracınız
Bu işlem için Aracı Ankara Soft Kaplama Firmasına teslim etmiştir. Aracımı teslim aldığımda farkedememiştim ama bir kaç gün sonra direksiyon simit bölgesini çevirirken sürtme sesi duymaya başladım ve detaylı bir şekilde baktığımda " deri döşemesinin berbat bir işçilikle çok acemice yapıldığını direksiyon kapağının deri düzensizliğinden oturmadığını ve birbirine geçmeli bölgelerde deriye delik açmadıkları için geçme klipslerinin eğildiğini farkettim. Bir kaç resim ile ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Çalışanlar ile yaptığım telefon görüşmesinde küstah tehtitkarlar. Tekrar aracımı teslim edip düzelttirmeye bile çekiniyorum. Zira vites topuzunun alt kısımlarında da deriyi oturdamadıkları için üst üste bindirerek sonlandırmışlar. Ne kadar canım sıkıldı. 01.png02.png03.png03.png
05.png

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok kaliteli ve kalın olduğu için kıvrılmadığını mı :oops:
Daha neler sallayacaklar ya :oops:
Demiyorlar deriyi iyi ısıtmadan, iyi esnetmeden oturttuk, derinin kenardaki fazlalıklarını almadan kasarak oturtmaya çalıştık ve beceremedik diye.
Linkteki videoyu izleyin, belki işinize yarayabilir.

Geri