Civic FB7 DİREKSİYON TUŞLARI ÇALIŞMIYOR

Aracınız
Civic FB7 2015
Selamlar beyler aracım 2015 civic ekran markası naviin dün araç babamdaydı araba çalışmamış o da tamircisinin arabasıyla aküleri bağlayıp şarj etmiş ondan sonra arabayı bugün aldım ve direksiyonun üstündeki tuşların hiçbiri çalışmıyor ses açıp kısamıyorum navigasyon ekranı ağırlaşmış geri kamerası takılı kalıyor tuşları kullanamıyorum çözümü nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba aynı sorun bende de bu aksam dururken oldu. kamera ve tuslar gitti. ara ara sapıtıyordu zaten bıraktım oyle yarın bakacagız siz çözdünüz mü ?

Aracınız
Civic FB7 2014
Selamlar beyler aracım 2015 civic ekran markası naviin dün araç babamdaydı araba çalışmamış o da tamircisinin arabasıyla aküleri bağlayıp şarj etmiş ondan sonra arabayı bugün aldım ve direksiyonun üstündeki tuşların hiçbiri çalışmıyor ses açıp kısamıyorum navigasyon ekranı ağırlaşmış geri kamerası takılı kalıyor tuşları kullanamıyorum çözümü nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı sorun bende de var ve halen devam ediyor gösterecek yer bulamadım. Servisi aradığımda artık biz bakmıyoruz ekran markasının servisi ile görüşün dediler. Siz bir çözüm buldunuz mu ?

Geri