Dörtlüler yanmıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan oguz34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracınız
Civic ES7 2002
Cümleten hayırlı günler, makyajsız civic vtec sahibiyiz. Aracın dörtlüleri yanmiyor, tuşa basinca gösterge ekranında bi işaret yok ve tuşa bastığım zaman sinyallerimde yanmiyor. Araç kilit açıp kapatirken ve dörtlü tusuna bastigimda dortlulerim yanmiyor. Elektrikci bulamadi arizasini. Yardimlarinizi bekliyorum abilerim. Tuzla ve pendik civarında bildiğiniz honda ustası varsa onu da belirtirseniz sevinirim. Allah kimseye kaza bela göstermesin.

Aracınız
Civic FB7 2012
biraz uzak olacak ama internetten telefonu bulup bi görüşün.. maslak sanayi honda erdem oto fiyatları makuldür..

seckins33

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
*
Aracınız
Civic FC5 2019
Cümleten hayırlı günler, makyajsız civic vtec sahibiyiz. Aracın dörtlüleri yanmiyor, tuşa basinca gösterge ekranında bi işaret yok ve tuşa bastığım zaman sinyallerimde yanmiyor. Araç kilit açıp kapatirken ve dörtlü tusuna bastigimda dortlulerim yanmiyor. Elektrikci bulamadi arizasini. Yardimlarinizi bekliyorum abilerim. Tuzla ve pendik civarında bildiğiniz honda ustası varsa onu da belirtirseniz sevinirim. Allah kimseye kaza bela göstermesin.
Sinyal verdiğinizde yanıyor mu? Ayrıca araca sonradan takılan alarm mevcut mu?

Aracınız
Civic ES7 2002
Sinyal verdiğimde gosterge ekranında görebiliyorum ve lambalarda yaniyor. Dörtlüler gosterge ekranında dahi görünmüyor. Aracı yeni aldık amerikan park varmış galiba su an yok diye biliyorum. Akü kisa devre talihsiz bi hatamizdan dolayi sonrasinda dortluler kesildi.

seckins33

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
*
Aracınız
Civic FC5 2019
Screenshot_20190406_081153.jpg
Sigortası 5 numaralı yuvada bulunan yerde. Anahtara kadar elektrik sağlam diyorsanız, dörtlü anahtarınız arızalanmış olabilir. Anahtar test edildi mi?

Aracınız
Civic ES7 2002
Geri