Civic FD6 Double ekran

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Öneririm. Ama özellikleri iyi olsun. Misal 4 gb ram, 32 gb hafıza, kaliteli işlemci, son sürüm Android, full HD ekran, arka park kamerası desteği, 2 usp girişi, güçlü ses çıkışı, gps, miror link, olabildiğince büyük ekran vs.

Son düzenleme:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Mevcutta kullanıyorum, Android Auto da kullanılabiliyor minik bir uygulama ile. Epey fark ettiriyor araca

Aracınız
Civic FD6 2010
Öneririm. Ama özellikleri iyi olsun. Misal 4 gb ram, 32 gb hafıza, kaliteli işlemci, son sürüm Android, full HD ekran, arka park kamerası desteği, 2 ubs girişi, güçlü ses çıkışı, gps, miror link, olabildiğince büyük ekran vs.

Sağolun teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Aşağıdaki ürünü kullanıyorum, arabanın havası baya değişti, sanki model yükseldi. Performans olarak android telefon kadar seri değil ancak yine de sorun olmuyor. Park için ön kamera da taktırdım/ plaka altında. ( Arka kamera ger vites ile, ön kamera uygulama seçimi ile aktif oluyor) .Ön kamera araç kamerası gibi (sürekli kayıt) de kullanılabilir mi bilmiyorum ki görüntü kalitesi bunun için zaten yetersiz.

Aracınız
Civic FD6 2010
Aşağıdaki ürünü kullanıyorum, arabanın havası baya değişti, sanki model yükseldi. Performans olarak android telefon kadar seri değil ancak yine de sorun olmuyor. Park için ön kamera da taktırdım/ plaka altında. ( Arka kamera ger vites ile, ön kamera uygulama seçimi ile aktif oluyor) .Ön kamera araç kamerası gibi (sürekli kayıt) de kullanılabilir mi bilmiyorum ki görüntü kalitesi bunun için zaten yetersiz.

Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri