Eco Civic executive Civic vs. RS yalıtım karşılaştırması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maniac
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar başlıktan da Anlaşılacağı gibi iki araç arasında yalıtımda fark var mıdır bazı forumlarda ve videolarda Civic RS in normal Civic veyahut da Eko veyahutta Eco civice göre daha iyi ses yalıtımı olduğundan bahsediliyor. Aradaki bu farkı test edebilen veya hisseden arkadaşlar var mı cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

ywzckr

0
Merhaba arkadaşlar başlıktan da Anlaşılacağı gibi iki araç arasında yalıtımda fark var mıdır bazı forumlarda ve videolarda Civic RS in normal Civic veyahut da Eko veyahutta Eco civice göre daha iyi ses yalıtımı olduğundan bahsediliyor. Aradaki bu farkı test edebilen veya hisseden arkadaşlar var mı cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

2018 ve onceki modeli kiyasliyorlarsa fark var diyebilirler 2018 de parca parca izolasyon malzemesi kullanmislar, daha oncekilerin kapi icini sokmuslerdi ama izolasyon yoktu ne zamandan itibaren bu uygulamaya gecildi onu bilmiyorum gocuk muhabbetlerinden sonra oldugu kesin. Bir de hatchback kiyaslaniyorsa farkli olmasi normal cunku rs ve digerleri turkiyede, hatchback ingilterede uretiliyor diye biliyorum fark olmasi muhtemel gibime geliyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 model Eco Civic ve 2018 model Civic RS arasında gidip geliyorum yakıt tüketiminden dolayı RS den ses yalıtımından d dolayı da Eco Civic çekiniyorum Ama eğer dediğin gibi ses yalıtımı 2018'den sonra düzeltildi ise bu da demek oluyor ki tüm modellerde RS gibi yalıtım iyileştirmeleri yapılmış demektir Cevabın için teşekkür ederim İyi akşamlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni rs aldım İzolasyon gerçekten eco ya göre çok daha iyi ve çok zevkli bir araba çok memnunum....

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin cevabınız beni doğrular gibi demek ki RS modellerde daha iyi yalıtım var gibi.

ama Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki 2018 model Eko Civic de daha eski modellerde olmayan ve sadece Civic RS de olan vites kulakçıkları ve vites oranları mevcut Bu da 2018 yılında veya 2017'de olabilir Civic modellerinde bir güncelleme yapıldığına işaret belki de Eco Civic modelinde de 2018'den itibaren yalıtım iyileştirilmiş tir Kim bilir

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ywzckr

0
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin cevabınız beni doğrular gibi demek ki RS modellerde daha iyi yalıtım var gibi.

ama Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki 2018 model Eko Civic de daha eski modellerde olmayan ve sadece Civic RS de olan vites kulakçıkları ve vites oranları mevcut Bu da 2018 yılında veya 2017'de olabilir Civic modellerinde bir güncelleme yapıldığına işaret belki de Eco Civic modelinde de 2018'den itibaren yalıtım iyileştirilmiş tir Kim bilir

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kulakciklar haziran 2. Haftasinda geldi ben arabayi aldim tam 1 hafta sonra hocam ondan once aldim, mayis 5 uretimli aracim 2018 subatta dizel satildi bu tarihi baz alabilirsiniz bence hocam.

Geri