Eco Elegance Type-r Dönüşüm?

mturker

Özel Üye
Serviste taktirdiginiz hiç bir ürün sorun sıkıntı çıkartmaz.
Dışarıda başka bı yerde taktirirsaniz sorun sıkıntı çıkartır. Bu söylediğim kaportaya yapıştırılanlar hariç. Tampon eki vs gibi.
Size örnek bir iki ilan paylaşıyorum eminim düşünceleriniz bunlardır.
Ve internet uzerinden aldıkların daha uyguna gelir eliniz yatkinsa bu işlere siz montajlayin. Size verilen fiyatın yarisina aracı baştan aşağıya donaltirsiniz.

Spoiler
Honda Civic Fc5 Uyumlu Bagaj Üstü Spoiler Anatomik Hybrid Siyah 2 455,00 TL yerine 385,00 TL

Difüzör
n11'den Honda Civic Fc5 Uyumlu Amg Dizayn Difüzör seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Difüzör
Honda Civic Fc5 2016-2020 Difuzör Kare Egzoz Silver N11.34948 500,00 TL yerine 399,99 TL

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
Serviste taktirdiginiz hiç bir ürün sorun sıkıntı çıkartmaz.
Dışarıda başka bı yerde taktirirsaniz sorun sıkıntı çıkartır. Bu söylediğim kaportaya yapıştırılanlar hariç. Tampon eki vs gibi.
Size örnek bir iki ilan paylaşıyorum eminim düşünceleriniz bunlardır.
Ve internet uzerinden aldıkların daha uyguna gelir eliniz yatkinsa bu işlere siz montajlayin. Size verilen fiyatın yarisina aracı baştan aşağıya donaltirsiniz.

Spoiler
Honda Civic Fc5 Uyumlu Bagaj Üstü Spoiler Anatomik Hybrid Siyah 2 455,00 TL yerine 385,00 TL

Difüzör
n11'den Honda Civic Fc5 Uyumlu Amg Dizayn Difüzör seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Difüzör
Honda Civic Fc5 2016-2020 Difuzör Kare Egzoz Silver N11.34948 500,00 TL yerine 399,99 TL

bunlar benim araçta var hocam, ben direkt typer dönüşümü yaptırmak istiyorum.Dışardan malzemeyi alsam servis takar mı? ya da servis typer dönüşüm yapar mı?

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
İstanbul mu hocam? Benim 2021 fc5 stok şuanda. Sadece arkaya difüzör ve bagaj spoiler düşünüyorum. Ön arka led sis takmak isterdim ama servis sıkıntı çıkarıyor. Olası elektrik probleminde garanti karşılamaz dediler. Copy paste olmasın istiyorum. Ama nerden bulur alırım bilmiyorum.

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yok hocam ankaradayım.

mturker

Özel Üye
Dışarıdan alsanız muhtemelen takmaz.
En sağlıklısı servisle görüşmeniz bu durumu.
ciddi rakam çıkabilir.

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
Dışarıdan alsanız muhtemelen takmaz.
En sağlıklısı servisle görüşmeniz bu durumu.
ciddi rakam çıkabilir.

Çok uğraştırıcı bir iş mi? İnternette pek videosunu bulamadım. Ankarada karlıkçı halil var ona mı götürsem acaba? Pek tuningci bilgim olmadığı için arabayı boştan yere oynatmak istemiyorum

mturker

Özel Üye
Zaten hocam bu işler büyük işler çünkü sensör, sis, tam oturma vs ince detay istiyor, İstanbul'da olsanız sadece hondaya bu işleri yapan adı adresi belli yerlere yönlendirirdim sizi.

Örnek montaj

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
Zaten hocam bu işler büyük işler çünkü sensör, sis, tam oturma vs ince detay istiyor, İstanbul'da olsanız sadece hondaya bu işleri yapan adı adresi belli yerlere yönlendirirdim sizi.

Örnek montaj

evet baya iyiymiş. Aslında İstanbula gidip yaptırılabilir fakat Ankarada da karlıkçı halil var onunla alakalı bilginiz var mı ?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Zevk sizin hocam. Ben body kitler içinde en çok type-r sevdiğim için komple yaptırmıştım, hala memnunum.

boya montaj işçilikte çok arttığı için fiyatlar artık 15-20 bandı normal.

mturker

Özel Üye
Hocam bence, size uyarmi bilemem ama İstanbul Anadolu yakasında şnt garaj var Honda aksesuar adına herşey var sadece hondaya çalışıyorlar. Siz orayla görüşün nette numarası var. Bı gün sabahdan İstanbul'da olucaksiniz, öğlene biter işiniz akşamda gece yarısına yakında Ankara'da olursunuz..

Ankara'da kim bu işi yapar bilmiyorum, Halil ustayida tanımıyorum malesef.

Geri