Civic FC5 Eco elegans 17 jant

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar
Eco elegans aracım için 17 inç rs jantı almak istiyordum servise sordum eleganslar 16 inç 17 önermiyoruz dedi.Eco Exe kasalarda olduğunu belirttim onlarla arasında fark var dedi.Servis normalde parayı kaçırmaz önermemesinin nedeni gerçekten eco ile exe arasında davlumbazda veya başka bişeyde fark mı var?
Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
hiçbir fark yok size bilgi veren eleman resmen saçmalamış. millet neler takıyor araclara ebat olarak. gönül rahatlıgıyla rs jant kullanabilirsiniz hiçbir sorun yasamazsınız

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar
Eco elegans aracım için 17 inç rs jantı almak istiyordum servise sordum eleganslar 16 inç 17 önermiyoruz dedi.Eco Exe kasalarda olduğunu belirttim onlarla arasında fark var dedi.Servis normalde parayı kaçırmaz önermemesinin nedeni gerçekten eco ile exe arasında davlumbazda veya başka bişeyde fark mı var?
Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
merhaba
herhangi bir problem olmaz. kendi RS jantlarımı eco elegance kullanıcısına satmıştım taktırdı uzun süredir de kullanıyor.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende sordum bunu hatta 19'' taktırmayı düşünüyorum ben hiçbir problem olmaz garantiyi de etkilemez dedi servis. Ama kullananlar konfordan yana çok şikayetçi hatta eski orjinal jantlarınamgeri dönen de çok bu yüzden şimdilik askıya aldım bu düşüncemi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende sordum bunu hatta 19'' taktırmayı düşünüyorum ben hiçbir problem olmaz garantiyi de etkilemez dedi servis. Ama kullananlar konfordan yana çok şikayetçi hatta eski orjinal jantlarınamgeri dönen de çok bu yüzden şimdilik askıya aldım bu düşüncemi.
her güzel şeyin bir negatifliği olacak :)
büyük jant takınca yayda yapmak gerekiyor. konfor ihtiyacı olan jant işine girmemeli hele ki 19" .

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
her güzel şeyin bir negatifliği olacak :)
büyük jant takınca yayda yapmak gerekiyor. konfor ihtiyacı olan jant işine girmemeli hele ki 19" .
Kesinlikle öyle ama görsellik ve konfor konusunda hala kararsızlığım devam ediyor.

Ugr60

0
Elegance dizel aracıma rs jantı taktım bu yıl. Jantları geçen yıl almıştım bu yılda xl bir lastik seti ile aracıma taktım. Konfor olarak ilginç şekilde daha iyi hale geldi konfor. Yol tutuş ve viraj alma hissedilir arttı. Çukur geçişlerinde araç daha tok ve sessiz oldu. Bunun yanında dezavantaj olarak yakıt belki biraz artmış olsa da hiçbir kötü tarafı yok hatta bu 17 jantı Honda tüm modellerinde standart yapmalı bence. Uyum olarak orjinal ekipman olduğu için aynı diğer jantlar gibi ek bir işleme gerek olmadan direkt bijonlarla araca takıp sürüşe devam edebilirsiniz.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Geri