Egr valfi

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2018
iyi olur.Bunun disinda iyi bir subab ayarininda yapilmasi gerekiyor.Eger arac lpg takili ise mixerin ayarlarina bakilmasi gerekir.Yakiti aldiginiz yerde onemlidir.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

iyi olur.Bunun disinda iyi bir subab ayarininda yapilmasi gerekiyor.Eger arac lpg takili ise mixerin ayarlarina bakilmasi gerekir.Yakiti aldiginiz yerde onemlidir.

aracımı yeni aldım istanbulda kullanıyorum 15 litre ortalama yakıyordu gaza basmadığım halde sübablar baya sıkışmış onları ayarlattırdım lpg ayarı buji değişimi hava filtresi değişimi yaptım şimdi şehir içi 9.8 lere düştü yakıt ama asıl problem 80 90 km hızla giderken 5 viteste yine aynı yakıyor. yol bilgisayarını sıfırlıyorum 9 litre altını göremedim. arıza ışığı yanıyor ondada işte egr diyor. acaba egr yı temizlersem 70 80 km hızla sabit giderken 5 6 litreleri görebilirmiyim

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
araciniz benzinli oldugundan ve teknolojik yapisindan dolayi tahmini 1-1.5 litre daha az yakabilir.Tabii ki bu size de bagli derim.Temizligini yapilmasi gerekir.Cekis gucunde artis olucaktir.Buyuk olasilikla kurum var.Eger temizlige ragmen fayda yoksa degismesi gerekecek.

araciniz benzinli oldugundan ve teknolojik yapisindan dolayi tahmini 1-1.5 litre daha az yakabilir.Tabii ki bu size de bagli derim.Temizligini yapilmasi gerekir.Cekis gucunde artis olucaktir.Buyuk olasilikla kurum var.Eger temizlige ragmen fayda yoksa degismesi gerekecek.

teşekkür ederim

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri