Egsoz tavsiyesi

Aracınız
Civic FB7 2015
Hayırlı ramazanlar diliyorum...
Aracım 2015 fb7. Aracıma egsoz taktırmak istiyorum ama sizin fikrinizi almam gereken bazı hususlar ve yardımlarınızı rica ediyorum.
Öncelikle tok ses veren egsoz istiyorum, ailemle uzun yolda kafa ağrımasın ama devirlenince hafif ses almak istiyorum. Ayrıca emniyetten memur arkadaşlarla papaz olmak ve çevreyi rahatsız etmek gibi bir düşüncem yok. Dediğim gibi tok ses veren egsoz istiyorum. Şimdi bazı arkadaşlar varex tak ister sesli ister sessiz kullan diyecekler ama o cırt sesi ne zaman duysam tiksiniyorum. Yani kısacası varex in sesi çok iğrenç geliyor bana.
Bu doğrultuda bana tavsiye edebileceğiniz bir egsoz var mı.

CPH2219 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı ramazanlar diliyorum...
Aracım 2015 fb7. Aracıma egsoz taktırmak istiyorum ama sizin fikrinizi almam gereken bazı hususlar ve yardımlarınızı rica ediyorum.
Öncelikle tok ses veren egsoz istiyorum, ailemle uzun yolda kafa ağrımasın ama devirlenince hafif ses almak istiyorum. Ayrıca emniyetten memur arkadaşlarla papaz olmak ve çevreyi rahatsız etmek gibi bir düşüncem yok. Dediğim gibi tok ses veren egsoz istiyorum. Şimdi bazı arkadaşlar varex tak ister sesli ister sessiz kullan diyecekler ama o cırt sesi ne zaman duysam tiksiniyorum. Yani kısacası varex in sesi çok iğrenç geliyor bana.
Bu doğrultuda bana tavsiye edebileceğiniz bir egsoz var mı.

CPH2219 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eksoz sitemi değiştimi yakıtta farklılık ve performansta değişiklik yapabilir bunu göz önünde bulundurun sadece egzoz diye düşünmeyin benim bildiğim işi hakkıyla yapan egzoz sepeti diye bir yer var YouTube videoları var işçilikleri güzel duruyor pek anlamadığım halde onlardan fikir alabilirsiniz diye düşünüyorum bir son susturucu iptali vs mevzularda muayenede sıkıntı çıkarabilir

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri