Civic FC5 Egzozun Su Püskürtmesi

Herkese iyi forumlar diliyorum.

2018 Eco Elegance 18**kmde bir araca sahibim. Malum sebeplerden ötürü aracı çok sık kullanmıyorum; fakat kullandığım zamanlarda da ilk çalıştırma esnasında egzozda ne olduğunu anlamadığım bir püskürtme oluyor. Su veya başka bir madde galiba. Yoğuşma falan diyerek üstünde durmadım ama mütemadiyen devam eden bir sorun olmaya başladı.

Yakıtı Sunpet’ten alıyorum, Aygaz iyi dediler. Çok da anlamıyorum bu işlerden. Sorunun kaynağı nedir acaba? Cevaplar için çok teşekkürler şimdiden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese iyi forumlar diliyorum.

2018 Eco Elegance 18**kmde bir araca sahibim. Malum sebeplerden ötürü aracı çok sık kullanmıyorum; fakat kullandığım zamanlarda da ilk çalıştırma esnasında egzozda ne olduğunu anlamadığım bir püskürtme oluyor. Su veya başka bir madde galiba. Yoğuşma falan diyerek üstünde durmadım ama mütemadiyen devam eden bir sorun olmaya başladı.

Yakıtı Sunpet’ten alıyorum, Aygaz iyi dediler. Çok da anlamıyorum bu işlerden. Sorunun kaynağı nedir acaba? Cevaplar için çok teşekkürler şimdiden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınızda bir problem yok hocam. Sizinde dediğiniz gibi havaların soğuk olması sonucunda yoğuşmadan kaynaklanıyor.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Aynı durumu ben de yaşamıştım ve servise sorduğumda normal bir durum olduğunu ilettiler. Ayrıca arkadaşlarımın araçları da aynı olayı yaptıkları için normal olarak algılamaya başladım.

Geri