Ekranda şarkı bilgileri ve senkron problemi

esa18

0
Aracınız
Merhabalar, yeri burası mı emin değilim ama aracım fb7 2015. Aynı araçtan olan arkadaşlarla aynı sorunu mu yaşıyoruz bilmem ama telefondaki şarkı çalarken telefon ile aracın bluetooth bağlantısıyla arasında yaklaşık 3-4 saniyelik gecikme oluyor. Bu bir sorun mudur yoksa normal mi. Bir de telefonda çalan şarkı bilgilerini bir türlü ekranda göstermeyi başaramadım. Ara ara uğraşıyorum çözmek için ve bulursam buradan anlatırım. Bunun bir yolu varsa yardımcı olabilir misiniz.. Teşekkürler herkese şimdiden..

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar orjinal teypte bende ses gecikme sorununu yasiyorum ama sanirim o bluetooth kalitesiyle ilgili. Biraz kotu bir bluetooth kalitesi var. Ekrana sarki bilgisi bendede gelmiyor. Sif bu sorun yuzunden ekran alacagim. Olacagi o

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Benden size bir tavsiye gidip o fabrikanın verdiği cyclone markalı olandan sakın alma. Ben söküp orijinale döndüm ses kalitesi çok çok farklı. Orijinal teypte müzik dinlediğimi anlıyorum. Bunun da sorunları bunlar belki çözümü de mevcuttur ama ben bulamadım.

Aracınız
Civic FB7 2014
Benden size bir tavsiye gidip o fabrikanın verdiği cyclone markalı olandan sakın alma. Ben söküp orijinale döndüm ses kalitesi çok çok farklı. Orijinal teypte müzik dinlediğimi anlıyorum. Bunun da sorunları bunlar belki çözümü de mevcuttur ama ben bulamadım.

cyclone teybi övenlerde var forumda ama herkese goerceli tabi. Sizce navitech nasildir deneyen yada bilen varmi acaba?

Geri